EXPRESS PRZEMYSŁOWY – magazyn dla ludzi przemysłu

EXPRESS PRZEMYSŁOWY – magazyn dla ludzi przemysłu

GRUPA WOLFF™ z dumą prezentuje pierwsze wydanie Expressu Przemysłowego – nowoczesnego magazynu skierowanego do inżynierów oraz kadry zarządzającej polskim przemysłem. Express to nowa jakość na polskim rynku, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagających czytelników oczekujących przekrojowej informacji z obszaru technologii, przemysłu, nauki i biznesu.

O Expressie Przemysłowym

Express Przemysłowy to źródło wiedzy dla kadry zarządzającej oraz inżynierskiej aktywnie funkcjonującej w polskim przemyśle. Do grona czytelników magazynu należą przedstawiciele największych przedsiębiorstw z sektora przemysłowego – w tym m.in. PGE, ORLEN, GRUPY AZOTY, KGHM, MASPEXU, MONDELĒZ, NESTLÉ, KOMPANI PIWOWARSKIEJ, KRAJOWEJ SPÓŁKI CUKROWNICZEJ oraz wielu innych.

express_promocja_1

Tematyka Expressu Przemysłowego

Express Przemysłowy prezentuje najważniejsze osiągnięcia przemysłu oraz polskiej i światowej nauki. Wskazuje najlepsze dostępne technologie w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego i technicznego, ochrony środowiska, a także transportu oraz produkcji materiałów sypkich, cieczy i past.

Poza wysokiej jakości artykułami technicznymi, Express oferuje czytelnikom wywiady, teksty popularno-naukowe, a także ciekawostki ze świata technologii i biznesu. Nie brakuje w nim również informacji o interesujących szkoleniach i konferencjach, które dla czytelników magazynu oferowane są w specjalnych niższych cenach.

Misja Ekspresu

Naszą misją jest popularyzowanie najlepszych dostępnych technologii oraz polskich osiągnięć w dziedzinie nauki, przemysłu i biznesu. Z przyjemnością wspieramy interesujące inicjatywy i projekty realizowane zarówno przez ośrodki naukowo-badawcze, jak i innowacyjne firmy.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Express Przemysłowy to wydawany raz na kwartał magazyn dla ludzi, których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Łączy poważne treści techniczne z materiałami gospodarczymi i biznesowymi, które dają Czytelnikowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy. To również portal internetowy www.ex-p.pl, na którym udostępniamy publikacje z obszaru gospodarki, biznesu, nauki, nowinek technologicznych oraz przemysłu.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik