Kolejny detektor metalu dla kluczowego producenta cukru w Europie

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Po kilku miesiącach od pierwszej dostawy detektora metalu dla jednego z największych producentów cukru w Europie, GRUPA WOLFF ponownie została wybrana na dostawcę analogicznego systemu.

Również i tym razem prace, które realizowane były w systemie pod klucz, obejmowały modyfikację istniejącej instalacji, montaż detektora metalu oraz opracowanie, a następnie wykonanie układu usuwania zanieczyszczonego produktu z głównego strumienia materiału. System zamontowano na pionowym odcinku kanału, w którym w sposób grawitacyjny transportowanych jest 60 ton cukru na godzinę.

Co ważne, detektor jest w stanie wykrywać żelazo, metale nieżelazne oraz stal nierdzewną, a odpowiednie certyfikaty umożliwiają jego pracę w strefie zagrożenia wybuchem (pył cukrowy o minimalnej energii zapłonu o wartości 30 mJ).

SPRAWDŹ OFERTĘ

Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past. Nasze prace obejmują zarówno dobór urządzenia (który może być realizowany w oparciu o testy z rzeczywistym produktem), jak również jego montaż, uruchomienie oraz serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)