Kontrolery uziemienia dla czołowego producenta opakowań

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


ŁUKASZ GODAWA

GRUPA WOLFF zrealizuje dostawę oraz montaż 42 kompletnych systemów kontroli uziemienia oraz kilkudziesięciu specjalnych zacisków uziemiających wraz z przewodami. Zleceniodawcą zadania jest polski odział międzynarodowego potentata w produkcji szerokiej gamy opakowań (sztywnych oraz miękkich) głównie dla przemysłu spożywczego.

Kontrolery uziemienia zostaną wyposażone w dedykowane obejmy, które umożliwią ich zapięcie na beczkach i zbiornikach (standardowo kontrolery uziemienia wyposażone są w klamry zaciskowe w postaci tzw. żabek, które zapinane są od góry na rancie beczki/zbiorniki. W tym przypadku uziemienie jest możliwe tylko poprzez kontakt z boczną powierzchnią beczki/zbiornika). Obejmy te zostały zaprojektowane i wykonane przez GRUPĘ WOLFF specjalnie pod specyficzne wymogi tego konkretnego zamówienia.

kontrolery-uziemienia-1

Zakupione systemy przeznaczone są do uziemiania przenośnych oraz ruchomych elementów instalacji procesowych oraz kontroli jakości uziemienia przez cały okres trwania takich procesów jak: mieszanie, przelewanie, przesypywanie itp. Podstawowe elementy systemu stanowią: jednostka monitorująca stan uziemienia, spiralny przewód uziemiający oraz obejma z ostrymi zębami umożliwiającymi skuteczne przebicie się przez powłoki izolujące lub też zanieczyszczenia.

Niniejsze zamówienie jest kolejnym na przestrzeni ostatnich lat jakie GRUPA WOLFF pozyskała od tego samego inwestora.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Uziemienia elektrostatyczne

Dostarczamy uziemienia elektrostatyczne (systemy kontrolery uziemienia, zaciski i przewody uziemiające, stacje kontroli obuwia i rękawic), które ograniczają ryzyko powstania wybuchu palnych substancji w wyniku przeskoku iskry elektrostatycznej.
Kliknij poniżej i sprawdź naszą ofertę w tym zakresie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


ŁUKASZ GODAWA

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)