Dwa wysokowydajne przesiewacze typu WA na linię granulacji nawozów

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Dla jednego ze znaczących zakładów chemicznych, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości nawozów mineralnych, nawozów zawiesinowych oraz siarki konfekcjonowanej, GRUPA WOLFF dostarczy dwa wysokowydajne przesiewacze wibracyjne.

Urządzenia będą służyły do przesiewania granulatu nawozowego po suszeniu. Zlecenie poprzedziły dwie wizyty referencyjne (w Polsce i na Litwie), w czasie których inwestor zapoznał się z oferowaną technologią.

Zadanie realizowane w systemie „pod klucz” obejmować będzie demontaż istniejących przesiewaczy i konstrukcji wsporczych, projekt nowej konstrukcji i podestów obsługowych dla dwóch dostarczonych przesiewaczy oraz montaż i uruchomienie instalacji przesiewania na linii granulacji nawozów.

Urządzenia o których mowa, to wysokowydajne przesiewacze wibracyjne typu WA wyposażone w dwa pokłady przesiewające (tego typu urządzenia mogą posiadać do 6 pokładów przesiewających). Oferowane przesiewacze wyposażone są w sita o wielkości 2 i 6 mm.

Urządzenia te należą do grupy przesiewaczy o bezpośrednim napędzie siatek przesiewających. Jako wzbudniki stosowane są tu niewielkie wibratory elektromagnetyczne, które wprawiają w drgania jedynie siatki przesiewające (konstrukcja urządzenia jest statyczna). Takie rozwiązanie charakteryzuje się wysoką skutecznością przesiewu oraz brakiem obciążeń dynamicznych przenoszonych na konstrukcje hali.

Zakres projektu obejmować będzie:

  • demontaż istniejących przesiewaczy i konstrukcji wsporczych,
  • projekt węzła i stworzenie nowej konstrukcji umożliwiającej montaż,
  • dostawę dwóch nowych przesiewaczy typu WA,
  • montaż nowych przesiewaczy z podestami obsługowymi,
  • wykonanie i montaż nowych lei zbiorczych produktów i kanałów wysypowych,
  • uruchomienie przesiewaczy.

SPRAWDŹ OFERTĘ

PRZESIEWACZE DROBNOZIARNISTYCH PRODUKTÓW SYPKICH Z BEZPOŚREDNIO WZBUDZANYMI SITAMI

Dostarczamy przesiewacze wibracyjne, rynny przesiewająco-transportujące, separatory powietrzne oraz urządzenia do pomiaru granulacji on-line. Nasze prace obejmują zarówno dobór urządzenia (który może być realizowany w oparciu o testy z rzeczywistym produktem), jak również jego montaż, uruchomienie oraz serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)