Płytki bezpieczeństwa jako zabezpieczenie elektrowni wiatrowych

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

W oparciu o technologie i usługi pewnej firmy na świecie wytwarza się około 25% energii. W Polsce posiada ona m.in. zakład budujący turbiny wiatrowe. To właśnie do tego zakładu powędruje kolejna w tym roku dostawa membran bezpieczeństwa, które będą chronić układy potężnych wiatraków przed nadmiernym wzrostem ciśnienia.

Co ciekawe, dostarczone przez GRUPĘ WOLFF płytki bezpieczeństwa jako element wyposażenia turbin będą pracować w różnych egzotycznych lokalizacjach, m.in. w Meksyku czy Hong-Kongu.

W zależności od wielkości turbiny wiatrowej stosuje się różne średnice płytek: od DN 200 do DN 600. Są to płytki trójwarstwowe, przy czym dwie zewnętrzne wykonane są z Inconelu, tj. stopu niklu, chromu i żelaza. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję w warunkach podwyższonej temperatury. Z kolei wewnętrzna, uszczelniająca warstwa membrany wykonana jest z teflonu.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik