Młyn perełkowy dla wiodącego producenta farb

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


PIOTR MARKIEWICZ

Na zlecenie firmy produkującej farby oraz emalie do drewna i metalu, GRUPA WOLFF dostarczy młyn perełkowy typu Netzsch LMZ Zeta. Urządzenie jest zgodne z wymogami dyrektywy ATEX, dzięki czemu bez przeszkód będzie mogło pracować w strefie zagrożonej wybuchem.

Urządzenie umożliwi bardzo dokładne rozdrobnienie cząstek stałych, które wcześniej zostaną zdyspergowane w cieczy (proces tzw. mielenia na mokro). W przemyśle farb i lakierów proces ten stosuje się np. do rozdrabniania pigmentów.

LMZ Zeta to młyn cyrkulacyjny z poziomą komorą mielenia, który umożliwia pracę z niemal wszystkimi produktami niezależnie od ich lepkości. Co ważne, dzięki zastosowaniu mielników w rozmiarze od 90 mikronów do 3 mm, młyn LMZ Zeta umożliwia rozdrobnienie cząstek stałych nawet do poziomu nanocząstek.

Ergonomiczna budowa urządzenia usprawnia jego czyszczenie, a co za tym idzie, daje możliwość szybkiej zmiany jednego produktu na drugi. Taka konstrukcja znacząco ułatwia serwis.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Uniwersalny młyn udarowy CONDUX typu CUM

Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


PIOTR MARKIEWICZ

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)