Płytki zabezpieczające zbiorniki paliwa w układzie sterowania dla balonów stratosferycznych

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

Od wiodącej instytucji zajmującej się badaniami nad systemami transportu stratosferycznego GRUPA WOLFF otrzymała zlecenie, w ramach którego dostarczone zostaną płytki bezpieczeństwa typu plug. Ich zadaniem będzie zabezpieczenie zbiorników z paliwem w układzie sterowania balonów stratosferycznych.

Średnica zastosowanych płytek bezpieczeństwa to 1/8″ natomiast ciśnienie rozerwania 60 bar. Są one zespolone z korpusem w kształcie śruby sześciokątnej, którą wkręca się w zabezpieczane urządzenie. Płytki wykonane są z Inconelu, natomiast korpus ze stali nierdzewnej. Jest to pierwsza seria płytek przeznaczona do testów kompatybilności z medium i systemem w rzeczywistych warunkach, do jakich zaprojektowano balon oraz jego napęd.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik