Dostawa płytek bezpieczeństwa do ochrony urządzeń produkcyjnych przed nad- i podciśnieniem

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

Dla lidera w branży urządzeń do cieplnej obróbki metali GRUPA WOLFF realizuje sukcesywne dostawy płytek bezpieczeństwa typ BT-ODV-F8 o średnicy DN 200.

Są to płytki trójwarstwowe, w wykonaniu ze stali nierdzewnej i Teflonu. Dzięki mocnej konstrukcji, nie ulegają uszkodzeniu podczas montażu.

Powierzchnia odciążająca płytki wynosi 245 cm2. Element rozrywny jest zaprojektowany w taki sposób, aby uległ otwarciu przy osiągnięciu ciśnienia w instalacji 0,55 bar g (dokładność +/-10%), w temperaturze 22ºC.

Dostarczone płytki będą stosowane w celu ochrony pieców i innych urządzeń przed przekroczeniem krytycznych parametrów nad-, a zwłaszcza podciśnienia.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI


RAFAŁ OLSZAŃSKI


MICHAŁ BALEWICZ

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik