Załoga rośnie w siłę! Dwie nowe brygady montażowe na pokładzie

Nasza załoga z roku na rok się rozrasta. Obecnie kończymy rekrutację pracowników do dwóch nowych brygad montażowych – zostały jeszcze dwa wolne miejsca! W zakładce „Kariera” prezentujemy osiem kolejnych wakatów na różne stanowiska. Jeśli zatem posiadasz odpowiednie kwalifikacje, nie zwlekaj – prześlij nam swoje CV już dziś.

Rozbudowa działu serwisowo-montażowego ma na celu wzrost konkurencyjności GRUPY WOLFF poprzez realizację powierzonych nam zadań w systemie „pod klucz”, czyli od projektu po montaż i serwis urządzeń oraz instalacji procesowych. Już dziś dział ten liczy 7 brygad wyposażonych w nowoczesny sprzęt.

Jedna z nowych brygad stacjonować będzie w Krakowie, natomiast druga – w oddziale w Piekarach Śląskich.

Dzięki znajomości standardów pracy w zakładach produkcyjnych, dział serwisowo-montażowy już teraz realizuje montaże konstrukcji, urządzeń czy rurociągów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości działań. Prace te realizowane są zarówno w zakresie mechanicznym jak i elektrycznym.

Bardzo wysoka jakość świadczonych usług pozwala nam z sukcesem realizować skomplikowane prace serwisowo-montażowe. Mamy na swoim koncie spore doświadczenie w prowadzeniu prac na obiektach należących do największych międzynarodowych koncernów. Kompleksowość naszej oferty zapewnia naszym klientom długotrwałą i wydajną pracę instalacji.