Wyłączniki bezpieczeństwa do pracy w strefie zagrożenia wybuchem u producenta ciastek

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


JOANNA BALICKA

W ramach współpracy z międzynarodowym koncernem GRUPA WOLFF zrealizowała dostawę wyłączników bezpieczeństwa, które będą zainstalowane w zakładzie produkującym ciastka. 

Spełniają one zasadnicze wymagania Dyrektywy ATEX i są dopuszczone do stosowania w strefach 1, 2 oraz 21 i 22 zagrożenia wybuchem. Dostarczone wyłączniki bezpieczeństwa są przeznaczone do pracy pod natężeniem prądu 20A. Obudowa wykonana jest z odpornego poliestru wzmocnionego włóknem szklanym, co gwarantuje wysoki stopień ochrony IP66. Wyłączniki będą stosowane do awaryjnego zatrzymania pracy urządzeń w celu zachowania bezpieczeństwa pracy.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Elektrotechnika Ex

Realizujemy dostawy urządzeń elektrotechnicznych w wykonaniu przeciwwybuchowym (w tym m.in. oprawy oświetleniowe, oprawy oświetlenia ewakuacyjnego, rozdzielnice, kasety i panele sterujące, osprzęt łączeniowy, wyłączniki bezpieczeństwa). Nasze działania w tym zakresie prowadzone są w sposób kompleksowy, tj. od audytu zakładu przemysłowego, przez dobór właściwych rozwiązań, po ich montaż.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


ANNA DRABIK

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)