Sukcesywne dostawy dozowników celkowych dla producenta maszyn do obróbki powierzchni

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

W ostatnim czasie GRUPA WOLFF sukcesywnie dostarcza zawory celkowe typu TBMA S-AX250 dla jednego z producentów maszyn do obróbki powierzchni (m.in. komór śrutowniczych, oczyszczarek).

Dostarczane zawory pracują jako opróżnianie filtrów odpylaczy maszyn w strefach zagrożonych wybuchem pyłów pochodzących z obróbki materiałów.

Cechą charakterystyczną zaworów celkowych typu S-AX250 jest lekka konstrukcja oraz bardzo wysoka szczelność osiągnięta przez zastosowanie elastycznych końcówek łopatek na rotorze. Zakończenie to zapewnia bardzo dobre parametry pracy zaworu oraz minimalizuje wycieranie się jego podzespołów. Dozowniki są w pełni przystosowane do pracy w strefach zagrożenia wybuchem Ex oraz działają jako odcięcie płomienia i ciśnienia w razie wybuchu. Dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena.

SPRAWDŹ OFERTĘ

ZAWORY CELKOWE

Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik