Dobór i dostawa opraw oświetleniowych do pracy w strefach 2, 21 i 22 zagrożenia wybuchem

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


JOANNA BALICKA

Dla Klienta z branży elektro-instalacyjnej inżynierowie GRUPY WOLFF dobrali i dostarczyli oprawy oświetleniowe przeznaczone do pracy w strefach 2, 21 i 22 zagrożenia wybuchem, które zastosowane zostaną w nowo budowanej fabryce.

Warto podkreślić, że wskazanie na odpowiednie przepisy prawne pozwoliło na zaoferowanie Klientowi odpowiednich opraw. Wcześniejsze założenia projektowe były bowiem niewłaściwe dla tego typu obiektu. Zaproponowane przez nas rozwiązanie wpłynęło na zmniejszenie ostatecznej ilości zastosowanych opraw o ponad 20%.

W ramach zlecenia dostarczono:

  • łącznie 44 oprawy oświetleniowe z fluorescencyjnym źródłem światła nLLK 2×36 W (6 szt. krańcowych i 38 szt. przelotowych),
  • puszki EX,
  • gniazda i wtyki EX,
  • oprawy EXIT.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Elektrotechnika Ex

Realizujemy dostawy urządzeń elektrotechnicznych w wykonaniu przeciwwybuchowym (w tym m.in. oprawy oświetleniowe, oprawy oświetlenia ewakuacyjnego, rozdzielnice, kasety i panele sterujące, osprzęt łączeniowy, wyłączniki bezpieczeństwa). Nasze działania w tym zakresie prowadzone są w sposób kompleksowy, tj. od audytu zakładu przemysłowego, przez dobór właściwych rozwiązań, po ich montaż.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


ANNA DRABIK

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)