TEMAT

PREZENT: 3 darmowe miejsca na szkoleniu ATEX

Dla osób, które do mnie napiszą i polecą mój wpis na profilu LinkedIn (link do wpisu) mam trzy darmowe miejsca na szkoleniu pt. Bezpieczeństwo produkcji w strefach zagrożenia wybuchem pyłów – zabezpieczenia przeciwwybuchowe oraz odpylanie instalacji przemysłowychSzkolenie odbędzie się 07.12.17 w naszej siedzibie w podkrakowskich Balicach.

Wydarzenie realizujemy w ramach czwartków z bezpieczeństwem. Ta forma szkoleń wyróżnia się krótszą częścią wykładową, która skupia się na wąskim temacie oraz wyjątkowo długą częścią dyskusyjną. Całe spotkanie odbywa się w luźnej atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań i dyskusji. Wręcz zachęcamy uczestników do wcześniejszego informowania nas o problemach, które chcieliby omówić.

Zwieńczeniem wykładów i dyskusji jest wspólna kolacja, która odbywa się w pobliskim Skansenie Smaków (koszt kolacji pokrywa organizator, dojazd we własnym zakresie). W przededniu czwartku z bezpieczeństwem odbędzie się pełnowymiarowe szkolenie (www.hazex.eu/wydarzenia/szkolenie-atex-pyly-06-12-17) – proszę dać znać poprzez portal LinkedIn lub na adres biuro@hazex.eu, jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem także w tym wydarzeniu. W odpowiedzi prześlemy kod rabatowy obniżający cenę o 10%.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.