Czwartki z bezpieczeństwem

Reprezentujesz kadrę kierowniczą lub inżynierską działu technicznego w swojej firmie? Pracujesz w dziale utrzymania ruchu, BHP, ppoż., a może jesteś technologiem lub projektantem? Chcesz zgłębić swoją wiedzę w konkretnym temacie z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – zarezerwuj dla siebie jeden dzień tygodnia i weź udział w „czwartku z bezpieczeństwem”.
Harmonogram spotkań znajdziesz poniżej.

Na czym to polega?

Czwartki z bezpieczeństwem to zupełnie nowy format szkoleń, który właśnie wdrażamy. Charakteryzują się one stosunkowo krótką częścią wykładową (około 2-4 godzin), która skupia się na  wąskiej tematyce oraz wyjątkowo długą częścią dyskusyjną. W ten sposób jesteśmy w stanie zgłębić problem, a co najważniejsze odpowiedzieć na konkretne pytania uczestników. Zwieńczeniem wykładu i dyskusji jest wspólna kolacja. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, dzień po pełnowymiarowych szkoleniach z zakresu ATEX, o których więcej informacji znajdziesz tutaj>>.

Dlaczego warto?

Wąska tematyka spotkania umożliwiająca szczegółowe omówienie konkretnego problemu

Luźna atmosfera
sprzyjająca swobodnej dyskusji
i zadawaniu nurtujących pytań

Miejsce wymiany spostrzeżeń
i doświadczeń, również z kolegami
„po fachu”

Możliwość korzystania z wiedzy specjalistycznej przedstawicieli różnych branż przemysłowych

KIEDY

Czwartki z bezpieczeństwem odbywają się raz w miesiącu. Poniżej znajdziesz harmonogram najbliższych spotkań i ich tematykę. W razie zainteresowania zachęcamy do udziału w pełnowymiarowych szkoleniach z zakresu ATEX, które odbywają się dzień przed czwartkiem z bezpieczeństwem (więcej>>).

GDZIE

Na chwilę obecną czwartki z bezpieczeństwem odbywają się w Krakowie oraz Poznaniu. Po szkoleniu, w pobliskiej restauracji odbywa się wspólna kolacja, której koszt pokrywa organizator. Dojazd do restauracji pozostaje w gestii uczestników.

Harmonogram spotkań

Masz chwilę?
Poznaj naszą ofertę szkoleń

Przeprowadziliśmy już setki szkoleń. Nasi eksperci, to praktycy którzy od lat realizują projekty dla branży przemysłowej. Decydując się na nasze szkolenia możesz mieć pewność, że wiemy o czym mówimy. To naprawdę rzadkość. Realizujemy zarówno szkolenia otwarte dla szerszego grona odbiorców oraz zamknięte, dostosowane do specyfiki konkretnej firmy.