Drogie Panie, składamy Wam życzenia wspólnie z Limahlem!

Dedykacja od gentlemanów z GRUPY WOLFF:)

Rys historyczny:)

W Polsce Wasze święto było bardzo popularne w okresie PRL. Z tej okazji publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią, że „nie ma dziś w Polsce dziedziny, w której kobiety nie odgrywałyby ważnej roli”. W latach 70. do popularnych podarunków takich jak kultowe rajstopy, ręczniki czy kawa dołączyły kwiaty. Chcielibyśmy i dzisiaj obdarować Was wszystkie podarunkami, ale niestety nie jesteśmy w stanie, tyle Was jest! 🙂

Źródło: http://www.polityka.pl/galerie/1503866,14,codziennosc-kobiet-prl-u.read / Stanisław Kulawiak - Stowarzyszenie Dokumentalistów "Droga"

Fot. Kraków, 1977. Stołówka, rozdawanie „goździków” w Dzień Kobiet. Widok kobiet w kolejce był tak naturalny, że prawdopodobnie w tej scenie nie widziano nic niestosownego.

Drogie Panie, a teraz czas na życzenia…

Chcemy Wam życzyć dużo słodkości – spędźcie dzisiejszy dzień bez wyrzeczeń i diet:) Zero prania, gotowania, sprzątania!

Kroczcie z humorem przez życie i realizujcie nawet najbardziej abstrakcyjne plany! Pokażcie światu jaka siła w Was drzemie!

Życzymy Wam coraz piękniejszego życia wśród sprzyjających Waszym marzeniom ludzi, do których i my się zaliczamy 🙂 Musimy to przyznać – bez Was drogie Panie życie było by bardzo nudne! Bądźcie dla nas inspiracją i pamiętajcie, że chcemy być Waszymi rycerzami nie tylko 8. marca:) Życzymy radosnego dnia!