TEMAT

Z dumą prezentuję wyniki ankiety nt. konferencji HAZEX

Z wielką dumą prezentuję wyniki ankiety oceniającej naszą konferencję HAZEX nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w przemyśle (www.hazex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex):

– 96% uczestników oceniło poziom merytoryczny konferencji jako wysoki lub b. wysoki
– 96% uczestników jest zadowolonych lub b. zadowolonych z udziału – 100% uczestników uznało, że organizacja konferencji była na wysokim lub bardzo wysokim poziomie
– 92% uczestników podczas wspólnego bankietu bawiło się dobrze lub b. dobrze

Szczerzę dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konferencji HAZEX nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w przemyśle. Z pewnością była to nasza najlepsza z pięciu dotychczasowych edycji. Widzę ciągły progres, dlatego jestem przekonany, że kolejna będzie jeszcze lepsza.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.