Express Przemysłowy już wkrótce w Empiku!

BEATA GODAWA - jestem do Twojej dyspozycji
+48 51* *** ***   - pokaż numer
 b.god***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: Expressu Przemysłowego, konferencji, szkoleń
Nie odbieram? Kliknij! x
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!

Express Przemysłowy – magazyn dla menadżerów i inżynierów branży przemysłowej

Express z założenia ma promować polskie innowacyjne projekty. Ma inspirować i pobudzać do działania. Ma pokazywać, że Polak potrafi. I choć trzonem naszego magazynu są tematy związane stricte z przemysłem, to nie zamykamy się jedynie na ten obszar. Dlaczego? Ponieważ Express to magazyn dla ludzi otwartych na świat. Dla ludzi ciekawskich – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Express nie ma sztywnych ram, może się w nim pojawić artykuł o niemal każdej tematyce. Warunek? Musi być inspirujący.

Kojarzycie te słowa? W taki sposób wydawane przez nas czasopismo – Express Przemysłowy – zostało przedstawione światu w pierwszym roku swojej działalności. Dlaczego je tutaj przytaczamy? Bo czasem warto wrócić do korzeni i sprawdzić, czy zbytnio nie odeszliśmy od naszych fundamentalnych założeń – z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że pozostaliśmy im wierni.

Drugi powód, dla którego przytaczamy powyższe słowa, jest bardzo prozaiczny. Express nieustannie się rozwija, wchodzi w nowe kanały dystrybucji, zdobywając tym samym kolejnych czytelników.

Rok 2017 otworzył przed nami nowe horyzonty. Postawiliśmy poczynić milowy krok, który sprawił, że najbliższe wydanie Expressu Przemysłowego już końcem marca dostępne będzie w 120 wybranych salonach Empik w całej Polsce! Liczba egzemplarzy będzie ograniczona.

Warto zatem przedstawić się nowym odbiorcom. Pokazać im, co jest dla nas ważne, jakie tematy będziemy poruszać oraz jakie emocje chcemy w nich wzbudzać.

Sprawdź listę 120 wybranych salonów Empik, w których znajdziesz Express Przemysłowy:

W najnowszym wydaniu czasopisma można znaleźć m.in.:

  • Porażka jako klucz do sukcesu – drugi z cyklu wywiadów, w których przedstawicieli polskich spółek konfrontujemy z tezami postawionymi przez takich wizjonerów biznesu jak Steve Jobs, Henry Ford, Walt Disney. Tym razem wywiadu udzielił Pan Grzegorz Czul, prezes zarządu i dyrektor generalny, Fluor S.A.
  • System sterowania myślami, czyli jak pisać falami mózgowymi.
  • ATEX to nie hazard – cykl artykułów nt. bezpieczeństwa wybuchowego.
  • Odzyskać energię chłodu – Skroplony gaz należy poddać regazyfikacji, która w przypadku klasycznych instalacji jest maszynką do marnotrawienia energii, a tym samym także pieniędzy. Polska firma BEST Systemy Grzewcze postanowiła opracować technologię, która ograniczy ten problem do minimum.
  • Zarządzanie alarmami jako sposób na poprawę bezpieczeństwa i wydajności instalacji procesowych.
  • Ukryte zagrożenie – wyładowania elektrostatyczne przyczyną wypadku w fabryce mebli.
  • Inteligentne IT – sposób na zmianę codzienności firmy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Express Przemysłowy

Express Przemysłowy to wydawany raz na kwartał magazyn dla ludzi, których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Łączy poważne treści techniczne z materiałami gospodarczymi i biznesowymi, które dają Czytelnikowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy. To również portal internetowy www.ex-p.pl, na którym udostępniamy publikacje z obszaru gospodarki, biznesu, nauki, nowinek technologicznych oraz przemysłu.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

BEATA GODAWA - jestem do Twojej dyspozycji
+48 51* *** ***   - pokaż numer
 b.god***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: Expressu Przemysłowego, konferencji, szkoleń
Nie odbieram? Kliknij! x
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych pochodzących od GRUPY WOLFF będącej wydawcą czasopisma i portalu Express Przemysłowy (www.ex-p.pl).