TEMAT

KONKURS: zgadnij ile osób przeszkoliliśmy w 2017 roku i wygraj szkolenie lub pakiet piwny WOLFF PREMIUM BEER

W tym roku z dziedziny bezpieczeństwa wybuchowego przeszkoliliśmy więcej osób niż pracuje w jednej z największych polskich elektrowni (Elektrownia Rybnik). Gdybyśmy każdego uczestnika chcieli szkolić indywidualnie to w sumie zajęłoby to ok. 3620 godzin czyli 150 dni non stop. Ile osób wzięło udział w naszych szkoleniach?

Trzy osoby, które będą najbliżej prawidłowego wyniku otrzymają możliwość darmowego udziału w styczniowym czwartku z bezpieczeństwem lub pakiet piwny WOLFF PREMIUM BEER.

Więcej o szkoleniu: https://goo.gl/9hZWXa
Więcej o pakiecie: https://goo.gl/aRQzmD

Odpowiedzi można pisząc na adres b.godawa@grupa-wolff.eu. Konkurs trwa do 10 stycznia 2018. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową lub poprzez portal LinkedIn. Powodzenia.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.