Nasi kolarze ścigali się w Maratonie Rowerowym MTB TAURON CUP podczas XI Mistrzostw Polski Energetyków

Najmłodszy zawodnik na trasie, bieg przez 8 km z powodu zerwanego w rowerze łańcucha, otarcie się o podium… Niespełna miesiąc temu, a dokładnie 13. maja w Krakowie reprezentanci GRUPY WOLFF ścigali się podczas XI Mistrzostw Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB TAURON CUP. W końcu odsapnęli i powiedzieli nam kilka słów o swoim udziale w maratonie. Zawody odbyły się w ramach ogólnopolskiego cyklu Vienna Life Lang Team Maratony. 

Na trzech dystansach wynoszących 24 km (MINI), 64 km (MEDIO) i 90 km (GRAND FONDO) ścigało się prawie 170 kolarzy reprezentujących 37 firm z sektora energetycznego z całej Polski. GRUPĘ WOLFF reprezentowało 4 zawodników: Artur Labus, Kamil Muniak, Piotr Sczendzina i Rafał Czereda. Ponadto w Paradzie Rodzinnej wystartowała również córka naszych pracowników.

Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB TAURON CUP są cykliczną imprezą amatorską promującą sport masowy wśród pracowników branży energetycznej i firm współpracujących z sektorem elektroenergetycznym, do których zalicza się GRUPA WOLFF.

Miasteczko wyścigu, a co za tym idzie start i metę, zlokalizowano na Błoniach Krakowskich wokół których biegły pierwsze kilometry trasy. Jej dalszy przebieg nie był już taki łatwy… Składał się on z różnych nawierzchni o zróżnicowanej skali trudności, z wieloma ścieżkami leśnymi i polnymi, szutrowymi drogami i stromymi podjazdami. Dodatkowo po opadach deszczu praktycznie na całej trasie zalegało głębokie błoto i o wywrotkę było nietrudno. Jednak mimo wszystkich przeciwności wszyscy nasi zawodnicy dotarli cali i zdrowi do mety. Co prawda jednemu z naszych reprezentantów się nie poszczęściło i z powodu zerwania łańcucha musiał biec przez ostatnie 8 km trasy… O pechu może jednak mówić drugi z naszych zawodników, Rafał, który tym roku zdobywając 4. miejsce dosłownie otarł się o podium w swojej kategorii wiekowej… Okazało się również, że jeden z naszych Panów był najmłodszym zawodnikiem na dystansie, w którym brał udział.

W klasyfikacji drużynowej wśród 37 firm z sektora energetycznego GRUPA WOLFF zajęła 17. miejsce. Cieszymy się, że udało nam się zaliczyć do pierwszej połówki, ale już teraz zaczynamy ostre treningi i wierzymy, że za rok podium będzie nasze 🙂

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Zobacz walkę naszych zawodników


KARIERA

Szukamy wyjątkowych ludzi. Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

MASZ PYTANIA?

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

xxxxXXXXxxx