TEMAT

Nowa osoba na pokładzie i magiczna moc LinkedIn

Przedwczoraj na LinkedIn publikowaliśmy oferty pracy na stanowiska w GRUPIE WOLFF, a już dziś wręczamy pakiet startowy nowej osobie na pokładzie. Magdo gratuluję i życzę powodzenia.

Ps. choć powyższe napisałem pół żartem, pół serio (rzadko która rekrutacja kończy się po dwóch dniach – a szkoda), to trzeba przyznać, że siła LinkedIn jeśli chodzi o poszukiwanie nieoszlifowanych diamentów jest zaskakująco duża. Przykładowo kilka dni po tym jak opublikowaliśmy na naszej stronie ofertę pracy dla Inżyniera sprzedaży na rynki międzynarodowe, odezwał się do nas Brazylijczyk, który włada pięcioma językami (w tym Polskim, Angielskim i Hiszpańskim) i posiada duże doświadczenie w interesujących nas obszarach. Zgadnijcie jak dowiedział się o naszej ofercie.

W tym miejscu mogę powiedzieć tylko jedno – LinkedIn – bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.