TEMAT

Nudnym szkoleniom mówimy NIE. Koniec z przysypianiem w czasie wykładów.

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy tylko mnie nuży standardowa forma szkoleń – jedna osoba mówi, reszta słucha, czasu na zadawanie nurtujących pytań brak. Długo zastanawiałem się jak to zmienić. Koncepcji było kilka. Wygrały Czwartki z bezpieczeństwem.

Formułę spotkań testowaliśmy w naszej siedzibie w Krakowie. Sprawdziła się! Są doświadczeni szkoleniowcy-praktycy, są uczestnicy z głowami pełnymi pytań z różnych branż i co najważniejsze realna, techniczna dyskusja. Wreszcie przestało być nudno! Wreszcie jest aktywna wymiana doświadczeń, pytań, wątpliwości i odpowiedzi! Od marca czwartki ruszają w Polskę. Pierwsze nie-krakowskie spotkanie odbędzie się w naszym oddziale w Poznaniu. Do zobaczenia w Wielkopolsce.

Ps. Wiem, że nie każdy oczekuje takiej formuły. Część osób woli w spokoju zanurzyć się w słowach szkoleniowca. Rozumiem to w 100%. Dlatego nadal rozwijamy szkolenia w standardowej formule. W zeszłym roku przeszkoliliśmy 724 osoby. Jestem pewien, że w tym roku przekroczymy 1000 osób. Zespołowi odpowiedzialnemu za ten sukces gratuluje świetnego 2017 roku i trzymam kciuki za 2018.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.