Odbierz prezent od świętego Mikołaja

  

Mikołaj jest dziś mocno zajęty, dlatego poprosił nas abyśmy zostali jego pomocnikami.

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy, że w obrębie witryny www.grupa-wolff.eu znajdziesz 3 z 6 podobizn Świętego Mikołaja (jak ta poniżej). To nie wszystko. Aby Mikołaj miał pewność, że prezent należy się Tobie, koniecznie napisz do niego list, w którym uzasadnisz czym sobie zasłużyłeś. Pamiętaj, Mikołaj z pewnością doceni Twoją kreatywność. Na list, który możesz wysłać korzystając z poniższego formularza, czekamy do 11 grudnia. Czas start 🙂

Konkurs zakończony

Dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie. Wkrótce odezwiemy się do wszystkich uczestników konkursu.

Co dla Ciebie mamy

10 x pakiet WOLFF PREMIUM BEER&CIDER

Pakiet piwny co roku przybiera inną, zaskakującą formę. Tym razem piwo połączyliśmy z dwoma rodzajami cydrów powstałych na bazie niezwykłych odmian jabłek pochodzących z 70-letnich sadów Beskidu Wyspowego. Ponieważ cydry powstały w 100% z naturalnych składników, bez udziału siarczanów oraz filtracji, ich smak zmienia się w czasie. Początkowo jest on nieco słodkawy, aby z czasem, w wyniku fermentacji, stać się delikatnie wytrawny.

10 x ręcznie robione praliny KARMELLO

Wysokiej jakości, ręcznie robione praliny na bazie delikatnej czekolady. Nad najwyższą jakością pralin czuwa zespół cukierników i czekoladników, którzy wkładają całe serce w to, aby chwila degustacji każdego smakołyku była niezapomnianym, słodkim przeżyciem. Dba o to również nasz Mistrz Czekoladnictwa, który odpowiada za tworzenie nowych smaków. Łączy on swoje wieloletnie doświadczenie, kunszt wykonania oraz analityczne spojrzenie na zmieniające się gusta naszych klientów.

10 x darmowe szkolenie o tematyce ATEX

Jednym z ważniejszych obszarów działalności GRUPY WOLFF jest bezpieczeństwo wybuchowe. Jako lider w tym zakresie staramy się dzielić naszym doświadczeniem na licznych szkoleniach oraz konferencji HAZEX. Rocznie szkolimy około tysiąca osób. Kolejne 1,5 osób bierze udział w naszym elektronicznym programie edukacyjnym. Dziś, wybierając tę nagrodę, możesz dołączyć do grona ekspertów z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle.