TEMAT

Po pierwsze działać szybko

Dzisiaj w organizowanym przez nas czwartku z bezpieczeństwem udział wzięło m.in. dwóch przedstawicieli firmy wytwarzającej produktu na bazie aluminium – jednej z najniebezpieczniejszych substancji z punktu widzenia ochrony przeciwwybuchowej i przeciwpożarowej. Już jutro specjalnie dla przedstawicieli wspomnianej firmy zrealizujemy testowy wybuch przestrzenny z udziałem 200-300 gram sproszkowanego aluminium. Mało? Zdecydowanie nie. W tej porcji aluminium drzemie potężna ilość energii. Myślę, że Wy również będziecie się mogli o tym przekonać – po testach postaram się opublikować wideo ukazujące dynamikę oraz intensywność tego wyjątkowo niebezpiecznego zjawiska.

Ps. czwartki z bezpieczeństwem to zupełnie nowy format szkoleń, który właśnie wdrażamy. Charakteryzuje się on stosunkowo krótką częścią wykładową (około 2-4 godzina) oraz wyjątkowo długą częścią dyskusyjną. Całość kończy wspólna kolacja. Całe spotkanie prowadzone jest w swobodnej atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań. W ten sposób chcemy skupić się na rozwiązywaniu Waszych realnych problemów. Więcej szczegółów na temat czwartków ale także szkoleń znajdziecie tutaj: www.hazex.eu/szkolenia-atex

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.