TEMAT

POLSKA jest piękna!

Wczoraj wracałem z północy Polski – warunki straszne – śnieg i gołoledź. Ze względu na nie, nawigacja poprowadziła mnie zupełnie nieznanymi terenami – przez ponad 400 km zero autostrad i dróg szybkiego ruchu – i dobrze bo te akurat stały w bezruchu.

Dlaczego o tym piszę? Z jednego powodu – w trakcie takich powrotów człowiek sobie uświadamia jakim pięknym krajem jest Polska! Czy wy też tak czujecie?

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.