TEMAT

Instalacja zraszaczowa wykonana pod klucz. Teraz czas na wisienkę na torcie.

Kompletacja dokumentacji technicznej, to wisienka na torcie każdego projektu. W tym przypadku w taki sposób kończymy zadanie pn. Opracowanie koncepcji, zaprojektowanie i wykonanie instalacji zraszaczowej w elektrociepłowni [więcej o projekcie: www.grupa-wolff.eu/2018/01/projekt-i-wykonanie-instalacji-zraszaczowej-mostu-skosnego-z-dwoma-przenosnikami-tasmowymi-w-jednej-z-elektrocieplowni].

Jako ciekawostkę podam, że długość rysunków projektowych sięga 2,5 metra. Teraz wszystkie trzeba schludnie poskładać, zapakować i przekazać inwestorowi. Dbałość o jakość musi być zachowana na każdym etapie projektu.

W ramach zlecenia „pod klucz” zrealizowano: 👉 opracowanie koncepcji technologicznej (z obliczeniami procesowymi), orurowania (z obliczeniami hydraulicznymi), mechanicznej, budowlanej, detekcji pożaru, elektrycznej, AKPiA i wizualizacji, 👉 wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej dla zabezpieczenia galerii skośnej, 👉 wykonanie instalacji zraszaczowych (demontaż istniejącej instalacji, dostawa komponentów, montaż i uruchomienie), 👉 wykonanie instalacji detekcji pożaru, 👉 prace ziemne i podłączeniowe do istniejącej instalacji ppoż., 👉 wykonanie wizualizacji i sterowania instalacji zraszaczowej.

Instalacja zraszaczowa

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.

Pobierz przewodnik ATEX

Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów