PRZESTRZEŃ NOWYCH MOŻLIWOŚCI – GRUPA WOLFF na swoim!

W końcu nadszedł oczekiwany przez wszystkich pracowników GRUPY WOLFF moment – od minionego poniedziałku pracujemy w nowej siedzibie na ul. Spacerowej 5 w podkrakowskich Balicach!

„Bezustannie się rozwijamy, dlatego decyzja o budowie nowej siedziby była podyktowana między innymi potrzebą zapewnienia większej przestrzeni dla naszego zespołu.”

Bartosz Wolff, Prezes GRUPY WOLFF

Zawsze przeprowadzkom towarzyszy nuta ekscytacji – tak było i tym razem ?. Dziesiątki metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni urzekły każdego z nas! Wnętrza naszego nowego biura są przestronne, jasne, dominują biel i szarość, ale nie brak w nich wyróżniających akcentów takich jak inspirujące, wielkoformatowe dzieła malarskie. A zza okien naszego biura mamy okazję spoglądać na wzbijające się w przestworza lub lądujące samoloty ?. To doskonała okazja do chwili relaksu, która może być źródłem wielu inspiracji.

Wykonawcą naszej nowej siedziby była firma Expres-Konkurent. Prace nad budową rozpoczęły się w kwietniu ubiegłego roku. Niezaprzeczalną zaletą naszego biura jest lokalizacja przy autostradzie A4, po drugiej stronie Portu Lotniczego Kraków Balice, umożliwia dotarcie do nas samochodem, komunikacją miejską i oczywiście samolotem ?.

„Nowy budynek biurowy z halą produkcyjną to kolejna karta w naszej historii. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja przyczyni się do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług o najwyższej jakości. Najważniejsze, że nie spoczywamy na laurach i razem, konsekwentnie dążymy do celu.”

Bartosz Wolff, Prezes GRUPY WOLFF