TEMAT

SERCE ROŚNIE gdy czytam takie opinie o naszych szkoleniach ATEX

Kiedy trafia do mnie opinia jak ta poniżej moje serce rośnie. Bo jeśli tak po ludzku, komuś się chce, z własnej, szczerej i nieprzymuszonej woli napisać po szkoleniu kilka ciepłych słów, to po prostu wiem, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Bo ilu z nas w relacjach, bądź co bądź biznesowych, docenia pracę drugiej strony. Ilu z nas dziękuje lub po prostu szanuje wykonaną dla nas pracę? Mam tu na myśli proste rzeczy, jak choćby podziękowanie za przygotowanie dla nas oferty, nawet jeśli ostatecznie nie „weszła” ona do realizacji.

Ja też nie jestem tu doskonały, ale staram się, bo wiem, że jest po prostu to ważne. Tym bardziej dziękuję Panu Robertowi Zaborowskiemu z firmy Beckers oraz wszystkim innym, którzy systematycznie kierują do mnie podobne wiadomości. Chcę żebyście wiedzieli, że Wasze słowa są dla nasz WAŻNE.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.