TEMAT

Szukamy diamentów… mogą być nieoszlifowane

Ciągły rozwój sprawia, że nieustannie poszukujemy nowych członków naszego zespołu. Jeśli szukasz więc wyzwań w firmie, która wyróżnia się płaską strukturą (na spotkanie ze mną nie musisz umawiać się poprzez sekretarkę, wystarczy jeśli zaczepisz mnie w biurze) i chce podbijać międzynarodowe rynki, to koniecznie aplikuj: www.grupa-wolff.eu/kariera.

Dla niewtajemniczonych – nasze działania obejmują pięć podstawowych obszarów: bezpieczeństwo wybuchowe, bezpieczeństwo procesowe, budowa instalacji przemysłowych w systemie „pod klucz”, dostawy i produkcja urządzeń procesowych dla materiałów sypkich oraz substancji ciekłych, transfer nowoczesnych technologii.

Ps. nie będę zakrzywiał rzeczywistości. Praca w GRUPIE WOLFF nie jest łatwa ale z pewnością satysfakcjonująca. Chcemy się rozwijać, kreować nowe standardy i budować polską markę. Wszystko to w duchu współpracy i zaufania.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.

Pobierz przewodnik ATEX

Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów