W GRUPIE WOLFF już od rana świętujemy Dzień Kobiet, a dla pozostałych Pań mamy konkurs (sprawdź poniżej)

Dzisiaj z samego rana na wszystkie Panie z GRUPY WOLFF czekały kolorowe tulipany od Prezesa 🙂 Teraz wraz z pozostałymi mężczyznami z naszej firmy chciałby życzyć wszystkim Wam, drogie Kobietki, dużo uśmiechu i mnóstwa małych przyjemności na co dzień! Pokażcie światu jaka siła w Was drzemie, realizujcie swoje najskrytsze marzenia i pamiętajcie, że nie musicie być perfekcyjne – bądźcie po prostu szczęśliwe!

We all Women!

PS. Mimo, że być może nie pokazujemy tego na co dzień, to doskonale wiemy, że bez Was, Kobiet, świat nie byłby taki piękny i inspirujący 🙂 W końcu mówią, że SIŁA JEST KOBIETĄ!

Dla Was też mamy podarunki [konkurs]

A teraz kilka słów od naszych Pań… Dzisiaj jest jeden z dni, w których możemy odpuścić sobie wszelkie diety i zapomnieć na chwilę o wyrzeczeniach 🙂 Ale żeby nie tylko nam szło w boczki, chciałybyśmy podzielić się z Wami, drogie Kobietki, odrobiną słodkości 🙂 Jest jedno ale – dobre rzeczy szybko się kończą, dlatego trzeba działać szybko… Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w konkursie.

Ponieważ jesteśmy firmą działającą na rzecz szeroko rozumianego przemysłu, bliskie nam jest pojęcie kobieta-inżynier. Nie mamy oporów, by zatrudniać kobiety na stanowiskach technicznych, a i same przedstawicielki płci żeńskiej coraz chętniej chcą pracować w sektorze technologiczno-inżynieryjnym. Potwierdzają to statystyki, według których liczba dziewczyn na kierunkach technicznych wzrasta z roku na rok.

Ale do sedna. Z okazji Dnia Kobiet mamy dla Was garść upominków, w których znajdą się również pyszne słodkości. Obdarowanie wybranych Pań nie jest łatwe, dlatego czeka Was proste, dodatkowe zadanie:

Wystarczy, że na naszej stronie www.grupa-wolff.eu znajdziecie 3 z 7 tulipanów, ukrytych na różnych podstronach lub odpowiecie na pytanie: jakie według Was zalety/kompetencje mają kobiety, które odnoszą sukces zawodowy?

Możecie zgłosić się poprzez poniższy formularz lub mailowo, pisząc na adres: b.godawa@grupa-wolff.eu – nie zapomnijcie podać adresu do wysyłki podarunku 🙂 Na zgłoszenia czekamy do 12. marca br.

Odbierz swoje słodkości

Podaj nam także adres, na jaki mamy wysłać upominek. Do dzieła!

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

E-mail firmowy

Zaznacz, który adres podajesz do wysyłki upominku
Podaję adres prywatnyPodaję adres firmowy

Ulica

Miasto

Kod pocztowy

Tulipany, które znalazłam, znajdują się na stronach:

Według mnie o sukcesach zawodowych kobiet decydują cechy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesyłki upominku oraz na udostępnianie drogą mailową artykułów oraz informacji pochodzących od GRUPY WOLFF.