Realizujemy 100%
powierzonych zadań

GRUPA WOLFF nawet w dobie pandemii działa jak dobrze naoliwiony mechanizm. Spływają do nas zapytania i zamówienia. Realizujemy dla naszych klientów inwestycje. Mamy zaplecze, które pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość. Nadchodzą jednak trudne czasy, na które musimy być gotowi. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Bartoszem Wolffem, prezesem GRUPY WOLFF, który pokazuje w jaki sposób zbroimy się do walki z niewidzialnym wrogiem.

Sebastian Gruszka
Kierownik dz. marketingu

Czy przetrwamy
kryzys wywołany wirusem

Najbliższe miesiące mogą być niełatwym czasem dla gospodarki. Zapytaliśmy Bartosza Wolffa, prezesa GRUPY WOLFF, w jakim miejscu jest firma? Czy jesteśmy w stanie realizować inwestycje na obiektach klientów oraz przyszłe i obecne dostawy? Czy mamy pomysł jak poradzić sobie z obawami naszych klientów i potencjalnych klientów, a przede wszystkim naszych pracowników przed kontaktem osobistym? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym wywiadzie.

LUB POSŁUCHAJ W FORMIE PODCASTU

Jak działamy
w czasie pandemii

Pandemia nie oznacza, że składamy broń. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy zdeterminowani do walki. Podejmujemy szybkie kroki, aby chronić ludzi i biznes. Dziś prawdziwymi bohaterami są ludzie z pierwszej linii… lekarze, pielęgniarki, kasjerzy. I to im należy oddać chwałę. My – liderzy małych i dużych biznesów – możemy walczyć tylko o miejsca pracy. Tylko tyle i aż tyle.

Realizujemy prace na obiektach klientów

Tak, realizujemy zarówno aktualne, jak i pozyskujemy nowe zlecenia. Zachowujemy przy tym wszelkie środki ostrożności oraz stosujemy się do wewnętrznych wytycznych klientów.

Posiadamy zapasy kluczowych komponentów 

Zareagowaliśmy z wyprzedzeniem zwiększając stany magazynowe w tym w szczególności ilość kluczowych komponentów niezbędnych do realizacji inwestycji.

Realizujemy dostawy maszyn i urządzeń 

W chwili obecnej żadna dostawa nie jest zagrożona. Jesteśmy także w kontakcie z poddostawcami, aby kontrolować ich stany magazynowe oraz możliwości produkcyjne.

KLUCZOWE WSKAŹNIKI W DOBIE PANDEMII

Utrzymanie stanu osobowego kadry

100%

Utrzymujemy 100% kadry i nie zamierzamy nikogo zwalniać z powodu aktualnej sytuacji. Wręcz przeciwnie, rekrutujemy nowych pracowników.

Obciążenie realizowanymi zadaniami

90%

Aktualnie pracujemy z typowym 90% obciążeniem. Realizujemy zarówno zaplanowane wcześniej, jak i nowe zadania.

Obciążenie dz. serwisowo-montażowego

80%

Pracujemy z typowym 80% obciążeniem dz. serwisowo-montażowego. COVID-19 wpłyną na przesunięcie w czasie jedynie 5% zadań.

Ochrona pracowników przed wirusem

100%

100% pracowników terenowych posiada adekwatne środki ochrony osobistej i zbiorowej (maski, płyny dezynfekujące, kombinezony, ozonatory).

Il. pracowników biurowych pracujących zdalnie

90%

90% pracowników biurowych przeszło na tryb pracy zdalnej. W biurze pozostał prezes oraz pracownicy, których obecność jest konieczna.

Projekty w toku

Aktualnie dla naszych klientów realizujemy kilkadziesiąt zadań na ich obiektach oraz dostaw maszyn i urządzeń. Tworzymy także projekty oraz niezbędną dokumentację. Poniżej znajdziesz kilka aktualnie realizowanych projektów.

Jak chronimy
pracowników, klientów i potencjalnych klientów

Poniżej przedstawiamy wybrane działania, które podjęliśmy lub obecnie realizujemy, aby zapewnić naszym pracownikom, klientom i potencjalnym klientom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Maski i kombinezony

Pracownicy wchodzący na zakłady naszych klientów są wyposażeni w maski i kombinezony ochronne.

Płyny dezynfekujące

Każdy pracownik posiada indywidualny zapas płynu dezynfekującego. Płyn jest również dostępny w samochodach dostawczych w celu dezynfekcji narzędzi.

Auta z ozonatorami

Samochody serwisowe zostaną wyposażone w ozonizatory likwidujące wirusy i inne szkodliwe substancje.

Mieszkania zamiast hoteli

Ograniczamy noclegi pracowników poza domami. Jeśli nocleg jest konieczny wybieramy apartamenty z ograniczonym dostępem osób postronnych.

Optymalizacja prac na obiektach

Optymalizujemy pracę działu serwisu i montażu, aby szybciej realizować zadania, a tym samym ograniczyć ilość noclegów poza domem.