Witajcie Katowice, czyli przeprowadzka naszego biura projektowego do nowej lokalizacji

Mówią, że czas przeprowadzki to spore wyzwanie zarówno dla właściciela jak i pracowników. Straszą, że przeprowadzce może towarzyszyć chaos i dezorganizacja. Że może być źródłem wielu problemów… Jak się okazuje, dobra organizacja wygrywa z powszechnymi mitami, a my jesteśmy potwierdzeniem na to, że przeprowadzka nie jest taka straszna i że może odbyć się bez stresu i komplikacji. W końcu to kolejny etap rozwoju!

Ostatnie 2 tygodnie były dla nas intensywne, ale mimo codziennych obowiązków udało nam się pogodzić pracę ze zmianą lokalizacji. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy się z naszym biurem w Piekarach Śląskich, w którym spędziliśmy ubiegłe lata i zaczęliśmy nowy rozdział – niedaleko, bo w… Katowicach. Nowa, większa przestrzeń polepszy komfort pracy naszych projektantów i pozwoli na powiększenie zespołu, a zieleń za oknem bez wątpienia będzie sprzyjała skupieniu. Oficjalnie zapraszamy do nowej siedziby naszego biura projektowego!

Biuro projektowe – GRUPA WOLFF
Jesionowa Business Point
ul. Jesionowa 22/6
40-158 Katowice

Projektujemy instalacje dla przemysłu

Nasze biuro projektowe wspierają działy odpowiedzialne za bezpieczeństwo techniczne, montaże i serwis. Pozwala nam to budować instalacje, które wymagają wiedzy z branży budowlanej, elektrycznej, konstrukcyjnej, a także bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego. Sprawdź nasze wybrane projekty:

Nasze wszystkie lokalizacje

Biuro główne / Magazyn / Montownia / Serwis

ul. Spacerowa 5
32-083 Balice

W Krakowie zlokalizowana jest główna siedziba, do której kierowana jest większość zapytań, następnie dystrybuowanych do odpowiednich jednostek Grupy. To tu również realizowane są najważniejsze projekty z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego, dostaw maszyn i urządzeń oraz budowy instalacji procesowych „pod klucz”.

Biuro projektowe

Jesionowa Business Point
ul. Jesionowa 22/6
40-158 Katowice

W Katowicach tworzymy projekty instalacji procesowych, które następnie budowane są we współpracy z pozostałymi jednostkami Grupy. Do typowych zadań w tym obszarze należy budowa instalacji odpylania oraz centralnego odkurzania przeznaczonych m.in. do pracy w strefach zagrożonych wybuchem, w systemie „pod klucz”. 

Oddział / Magazyn / Serwis

ul. Bałtycka 33a
61-017 Poznań

W naszym poznańskim oddziale zlokalizowaliśmy biuro inżynierów sprzedaży (głównie z obszaru bezpieczeństwa procesowego), magazyn części oraz grupę serwisantów. W ten sposób jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów z północnej Polski jeszcze sprawniej.

Grupa Wolff – Oddział Brazylia

Grupa Wolff Brasil Ltda
Rodovia Jornalista Maurício Sirotsky Sobrinho, 5977 conjunto 1A
Bairro Jurerê
88053-701 Florianópolis (SC)
CNPJ: 28.010.230/0001-50
Inscrição Estadual: 258429674

Telefone: +55 48 996 391 780

CNPJ

Przedstawicielstwo Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja i Czarnogóra

Nikolić M. Dušan
jugpol@gmail.com
+48 602 306 731
+381 63 200 419

Pobierz przewodnik ATEX

Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów