ŁATWO NIE BYŁO

Uwierzcie, nie było łatwo. Trzeci pakiet piwny okazał się największym wyzwaniem, znacznie większym od dwóch poprzednich. Co rusz malkontenci krytykowali ideę łączenia piwa – złotego trunku kojarzonego z radością i relaksem – z grafikami autorstwa Pawła Kuczyńskiego, skłaniającymi do głębokiej refleksji nad światem. Od początku jednak byliśmy pewni, że bardziej niż nad uznaniem ogółu zależy nam na poruszeniu umysłów i serc tych najwrażliwszych osób.

Aby potwierdzić zasadność naszej tezy, przesłaliśmy grafiki do grupy Klientów i Partnerów z prośbą o ich interpretację. Spodziewaliśmy się odzewu co najwyżej garstki z nich. Szczerze – kto w czasach, w których za priorytet uznaliśmy wzrost tempa i efektywności dosłownie wszystkiego, ma czas na takie rzeczy? Każdy chce żyć szybciej, chłonąć więcej – zarówno doznań, jak i dóbr materialnych.

Czytaj dalej

Jeździmy na egzotyczne wycieczki, choć lepiej czujemy się na łące. Kupujemy na potęgę – więcej niż potrzebujemy – bo sprawia nam to pozorną radość. W tym ciągłym biegu boimy się zatrzymać. Każdy przystanek traktujemy jak marnowanie czasu. Mamy wtedy wrażenie, że życie przelatuje nam między palcami. Tylko czy ilość jest bardziej wartościowa niż jakość?

Odzew na naszą prośbę o interpretację grafik przerósł najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy dziesiątki poruszających odpowiedzi. Intuicyjnie czujemy, że płyną one prosto z serca. Okazało się, że grupa osób, do których trafiło przesłanie trzeciego pakietu piwnego WOLFF PREMIUM BEER, jest ogromna. Może jednak nie zatraciliśmy jeszcze prawdziwych wartości? Może po prostu ktoś musi nam zadać pytanie Quo vadis – dokąd zmierzasz…

QUO VADIS

Najnowsza edycja pakietu piwnego ma nie tylko zniewalać smakiem, ale również poprzez wykorzystanie w projekcie intrygujących grafik – być pewnego rodzaju zagadką, która może bawić, być ironią, ale w efekcie ma pobudzać do refleksji. Grafiki na etykietach piw poruszają bowiem ważne problemy dzisiejszego świata. Ich twórcą jest znakomity polski rysownik – Paweł Kuczyński. Poniżej prezentujemy 3 ilustracje będące wizytówką każdego z trzech pakietów.

[rev_slider_vc alias=”baner_piwo”]