Zbieramy inspiracje marketingowe

Konferencja I love marketing

Podstawowe hasło, jakim kieruje się nasz marketing to DZIAŁAĆ NIEKONWENCJONALNIE. Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy pakiet piwny, którego odbiorcami byli partnerzy i klienci GW.

Wspieramy młodych polskich inżynierów, czego potwierdzeniem jest podpisana w ostatnim czasie umowa z Piotrem Palczewskim – młodym, obiecującym absolwentem krakowskiej AGH, który zasłynął z budowy drukarki 3D z… klocków Lego. W ramach umowy powstać ma system do komunikacji i sterowania obiektami z wykorzystaniem siły umysłu.

Inny przykład to wsparcie sponsorskie jakiego udzieliliśmy chłopakom z AGH Racing. W ten sposób przyczyniliśmy się do budowy ich I bolidu formuły student. Dziś możemy być dumni z faktu, iż około 50-cio osobowy zespół pracuje nad kolejną generacją pojazdu.

Ciągle szukamy nowych inspiracji, które pozwolą nam tworzyć coraz ciekawsze akcje. Jedną z nich z pewnością była konferencja I love marketing, którą to ekipa z działu marketingu odwiedziła w dniu wczorajszym. Dziś prezentujemy wam tylko niewielki wycinek z osiemnastu niezwykle ciekawych prezentacji.

Konferencja I love Marketing w liczbach

~ 800 uczestników
100% satysfakcji
18 prelegentów

Galeria

Jeśli ktoś zajrzał do galerii i jest zainteresowany historią pewnej żyrafy to zapraszamy do lektury tutaj (akapit Co robi wypchana żyrafa w hotelu?)