Budujemy instalacje przemysłowe „pod klucz”

Dostawy instalacji przemysłowych realizujemy w systemie „pod klucz”. Oznacza to, iż nasi inżynierowie biorą pełną odpowiedzialność za kompleksową realizację wszystkich etapów inwestycji – od projektu, przez produkcję kluczowych elementów układu, po montaż oraz uruchomienie nowej instalacji.

Projekt instalacji i urządzeń

Własne biuro projektowe pozwala nam działać szybko i sprawnie, także w przypadku inwestycji nietypowych. W zakresie prac projektowych nasze działania obejmują opracowanie koncepcji, projektu technologicznego i wykonawczego, projektu instalacji AKPiA oraz instalacji elektrycznych.

Dostawa, montaż, uruchomienie, serwis

Dzięki właściwej organizacji działań oraz minimalnej ilości prac zlecanych firmom zewnętrznym, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą terminowość dostaw. Realizujemy także montaże urządzeń, aparatów oraz konstrukcji stalowych na terenie zakładu klienta. Prace realizujemy zarówno w zakresie mechanicznym jak i elektrycznym. Naszym klientom, w ramach dostawy zapewniamy uruchomienie zakupionych urządzeń. Rozwiązanie to gwarantuje poprawną i bezawaryjną pracę instalacji. W ramach kompleksowej oferty zapewniamy również szybki i sprawny serwis dostarczonych maszyn i urządzeń. Tym samym gwarantujemy ich długotrwałą i wydajną pracę.

Zainteresowała Cię powyższa tematyka?

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


SEBASTIAN SŁABOSZEWSKI

lub wyślij do nas zapytanie

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Biuro projektowe