Centrum Prasowe GRUPY WOLFF oraz ekspert dostępny dla dziennikarzy

GRUPA WOLFF posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z różnymi mediami i portalami branżowymi. Wysoka wartość merytoryczna tworzonych treści sprawiła, że wielokrotnie otrzymywaliśmy prośby o możliwość publikacji naszych artykułów na łamach mediów zewnętrznych. Chętnie to czynimy, gdyż bezpieczeństwo w przemyśle to nie tylko nasza główna linia biznesowa, ale również misja, związana z szerzeniem wiedzy o często śmiertelnym i niszczycielskim zagrożeniu wybuchem pyłu w przemyśle oraz sposobach, jak można zminimalizować ryzyko i zabezpieczać instalacje.

centrum prasowe grupa wolff

Z drugiej strony sami także przez kilka lat byliśmy wydawcą poczytnego Expressu Przemysłowego, który był dostępny m.in. w salonach sieci Empik. I choć wydania drukowane już się nie ukazują, to wciąż funkcjonuje portal www.ex-p.pl zawierający setki artykułów, które opublikowaliśmy w trakcie wydawania tego magazynu. Ten projekt wydawniczy nauczył nas też wiele od strony tworzenia i kompletowania zawartości merytorycznej magazynu. Tak jak teraz prowadzimy Centrum Prasowe, tak samo jako “dziennikarze” korzystaliśmy z zasobów centrów prasowych innych firm, tworząc ten tytuł.

Zainteresowanych naszymi materiałami dziennikarzy, wydawców oraz redaktorów prowadzących zapraszamy na stronę naszego Centrum Prasowego.

 

Jednocześnie nasz ekspert Mariusz Balicki jest dostępny dla dziennikarzy w razie chęci zadania określonych pytań, czy np. uzyskania komentarzy na temat bieżących zdarzeń w przemyśle, na nowym portalu łączącym dziennikarzy i ekspertów – Publito.

Mariusz Balicki publito

KARIERA

Szukamy wyjątkowych ludzi. Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

MASZ PYTANIA?

  Temat wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  E-mail firmowy (wymagane)

  Telefon firmowy (wymagane)

  Treść wiadomości

  Załącz plik