Detekcja gazu i płomienia

Co dla Ciebie zrobimy:

wykonamy obliczenia grzejników/grzałek, tak aby zapewniły wymaganą temperaturę w pomieszczeniu lub instalacji procesowej wykonamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnimy dostawy części zamiennych

Dlaczego my:

W zależności od Twoich potrzeb możemy dostarczyć jedynie urządzenia grzewcze lub też wykonać dla Ciebie komplet prac związany z doborem grzejnika dla danego pomieszczenia lub obliczeniami dla grzałek mediów, tak aby zapewnić wymaganą temperaturę. Dodatkowo wykonamy montaż mechaniczny i elektryczny w sposób bezpieczny, co jest szczególnie istotne, gdy urządzenia mają pracować w strefach zagrożenia wybuchem.

Detektor gazu Seria 47K

Aby sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów, posiadamy szeroką gamę sprawdzonych i polecanych detektorów gazów. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do zakładki kontakt i skontaktuj się z jednym z inżynierów działu detekcja.

Laserowy czujnik

Czujniki płomienia zostały zaprojektowane w zaawansowanej technologii wykrywania ultrafioletu (UV) i podczerwieni (IR), reprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie bezpiecznego monitoringu płomien

Detekcja wycieku gazów chłodniczych

Posiadamy w ofercie wielopunktowe systemy ostrzegania gazowego przeznaczone do wszystkich przemysłowych systemów chłodniczych lub agregatów chłodniczych stosowanych w operacjach produkcyjnych lub badawczych.