Specjalista ds. szkoleń ATEX

Firma Atex Wolff i Wspólnicy Sp.j. należąca do GRUPY WOLFF™ poszukuje, do siedziby głównej w Krakowie, pracownika na stanowisko Specjalista ds. szkoleń z zakresu bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego.

Stanowisko:

  • Specjalista ds. szkoleń z zakresu bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego

Miejsce pracy:

  • Kraków

Opis stanowiska:

Prowadzenie szkoleń z zakresu:

  • dyrektyw ATEX 137 oraz ATEX 114 (ATEX 95),
  • dokumentów wymaganych polskim prawem (Ocena Ryzyka, Dokument Zabezpieczenia Przed Wybuchem),
  • podstawowych informacji dotyczących parametrów zapalności i wybuchowości pyłów, gazów i par cieczy,
  • podstawowych informacji odnośnie kwalifikowania obszarów do stref zagrożenia wybuchem (rodzaj i zasięg strefy),
  • podstawowych informacji dotyczących kategorii urządzeń elektrycznych i mechanicznych przeznaczonych do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem.

Po zdobyciu doświadczenia prowadzenie szkoleń z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa produkcji w warunkach zagrożenia wybuchem:

  • odciążanie i tłumienie wybuchu,
  • odsprzęganie (odcięcie, izolacja) wybuchu,
  • ochrony przed elektrycznością statyczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane mechaniczne, inżynieria chemiczna),
  • studia/studium podyplomowe z zakresu: psychologia, pedagogika, socjologia (mile widziane),
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),
  • brak oporów przed prezentacjami dla grupy do 30 osób,
  • wymagana znajomość zagadnień związanych z dyrektywą ATEX 137 i ATEX 114 (ATEX 95),
  • znajomość obsługi komputera (pakiet OpenOffice / MS Office, AutoCAD),
  • komunikatywność i dyspozycyjność (podróże służbowe na terenie Polski),
  • znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • kontakty międzynarodowe
  • możliwość szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość skorzystania z dofinansowywanego przez firmę pakietu socjalnego
  • niezbędny sprzęt do wykonywania powierzonych obowiązków

List motywacyjny i CV proszę przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@grupa-wolff.eu, atex@atex137.pl

UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.