Zastępca kierownika działu prefabrykacji rozdzielnic

Jesteśmy w 100% polską firmą, która od ponad 25 lat wspiera rozwój nowoczesnego przemysłu. Działamy w najważniejszych branżach  – od energetyki, przez chemię i farmację, a na przemyśle spożywczym i drzewnym kończąc. Do grona Naszych klientów należą zarówno polskie zakłady przemysłowe, jak i międzynarodowe koncerny.

Miejsce zatrudnienia:

  • Balice (Kraków)

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór nad produkcją rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz zwykłym przemysłowym
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej/warsztatowej, dokumentacji powykonawczej oraz dokumentacji jakościowej
  • montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno – sterowniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, rysunkami technicznymi oraz przygotowanym zestawieniem materiałowym
  • kontrola i prowadzenie weryfikacji konstrukcji wraz z niezbędnymi badaniami i testami
  • tworzenie oraz nadzór nad harmonogramami prowadzonych projektów prefabrykacyjnych w CRM
  • nadzór nad budżetami prowadzonych projektów prefabrykacyjnych w ERP

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prefabrykacją rozdzielnic niskiego napięcia (wymagane)
  • umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych
  • znajomość programu AutoCad w stopniu min. dobrym
  • znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, punktualność, kreatywność
  • mile widziane posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych elektrycznych E i D
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień z zakresu osprzętu przeznaczonego do stref zagrożonych wybuchem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zawodu
  • możliwość rozwoju i dokształcania

List motywacyjny i CV proszę przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@grupa-wolff.eu

UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pakiet startowy
na dobry początek

Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Nasza siedziba
czyli ergonomicznie i przyjemnie

Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Katowice, Poznań, Brazylia). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Poniżej znajdziesz jej kilka zdjęć.