Kilkaset sztuk membran bezpieczeństwa dla polskiego producenta armatury

Grupa WOLFF ANNA DRABIK
ANNA DRABIK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt

  Dostawa

  Dostawa

  Montaz

  Montaż

  Uruchomienie

  Uruchomienie

  Serwis

  Serwis

  GRUPA WOLFF została wybrana przez dużego polskiego producenta armatury technologicznej na dostawcę płytek, które będą stanowiły zabezpieczenie uszczelnień zasuw wysokociśnieniowych.

  Tylko w pierwszym półroczu inżynierowie GRUPY WOLFF dostarczyli kilkaset płytek bezpieczeństwa, które będą pracować w temperaturze 550°C oraz pod ciśnieniem od 40 do 60 MPa.

  Są to niewielkie płytki bezpieczeństwa o rozmiarze ¼”, wspawane w solidną głowicę. Taka konstrukcja sprawia, że zabezpieczenie jest kompaktowe, a jego montaż polega na wkręceniu całości w gwint o rozmiarze ¼”.

  Membrana jest wykonana z Inconelu, czyli stopu niklu, chromu i żelaza. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz wytrzymałością mechaniczną w podwyższonej temperaturze, przez co często sosowany jest do konstrukcji urządzeń dla przemysłu chemicznego.

  Płytki zostały dostarczone wraz z deklaracją zgodności zgodną z dyrektywą PED 97/23/EC dla urządzeń ciśnieniowych oraz raportem z testów zadziałania EN 10204-3.1.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić