Końcowe przerywacze płomienia dla modernizowanej instalacji aromatów

Grupa WOLFF ANNA DRABIK
ANNA DRABIK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt

  Dostawa

  Dostawa

  Montaz

  Montaż

  Uruchomienie

  Uruchomienie

  Serwis

  Serwis

  Dla jednego ze znaczących przedsiębiorstw z branży paliwowo-energetycznej GRUPA WOLFF dostarczyła końcowe przerywacze płomienia, które będą zabezpieczać modernizowaną instalację aromatów przed deflagracją atmosferyczną.

  Deflagracja: wybuch rozprzestrzeniający się z prędkością poddźwiękową.

  Dostarczone końcowe przerywacze są zaprojektowane do ochrony zbiorników i instalacji o wysokim stopniu zagrożenia. Są one wyposażone tylko w jeden króciec przyłączeniowy.

  Korpus przerywaczy wykonany jest ze stali nierdzewnej. Maksymalna temperatura robocza urządzeń wynosi 60oC, a maksymalne ciśnienie robocze 1,1 bar abs.

  Jednostka filtra płomienia umieszczona w korpusie (krążek z prześwitami o wysokości max. 0,6 mm) służy jako chłodnica odbierająca ciepło z procesu spalania mieszaniny palnej z powietrzem, wygaszając płomień i chroniąc instalację. Rolę elementów chłodzących pełnią ścianki każdego z prześwitu. Ważna jest jeszcze długość prześwitu (wysokość krążka). W procesie certyfikacji została ona dobrana przez producenta tak, by odebrała ciepło spalania wszystkich substancji z grupy wybuchowości IIB3.

  Zobacz film: Wybuch w rurociągu – deflagracja, detonacja i detonacja niestabilna

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  AMAL: LIRD SCREWED (DS VERSION) IN-LINE FLAME ARRESTER

  Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić