Relacja z III Międzynarodowej Konferencji HAZEX 2015

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z III MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HAZEX – Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, która odbyła się w dniach 19-20 listopada 2015 r. w Krakowie. Organizatorem wydarzenia była GRUPA WOLFF.

Tego roku swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 200 osób. Prelegentami były osoby z takich krajów jak: Niemcy, Polska, Czechy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Włochy. W ramach konferencji oprócz wielu prelekcji miał miejsce wyjątkowy pokaz prezentujący siłę wybuchów pyłów oraz par cieczy, a także skuteczności zabezpieczeń przeciwwybuchowych takich jak: odciążanie wybuchu, bezpłomieniowe odciążanie wybuchu oraz tłumienie wybuchu, który odbył się na pobliskim poligonie.

Późnym wieczorem uczestnicy zostali zaproszeni na uroczysty bankiet, który był wyśmienitą okazją do wymiany doświadczeń, opinii, spostrzeżeń z wielu dziedzin przemysłu. Atrakcją wieczoru był energiczny koncert – wokalistki, autorki tekstów, finalistki programów Mam Talent i Must Be The Music – Kasi Sochackiej, który dostarczył niespodziewanych wrażeń.

 
2 dni wykładów
200 uczestników konferencji
pokaz wybuchów i zabezpieczeń
17 wykładowców z Polski i Europy
ponad 95% uczestników przyznało konferencji najwyższą notę*

Opinie i komentarze

tylu uczestników przyznało konferencji najwyższą notę w kategorii ogólna ocena wydarzenia.

Dane pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników po zakończeniu konferencji.

Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader
Rockwool Polska

Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym.

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.

Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.

W razie pytań skontaktuj się ze mną

BEATA GODAWA - jestem do Twojej dyspozycji
+48 51* *** ***   - pokaż numer
 b.god***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: Expressu Przemysłowego, konferencji, szkoleń
Nie odbieram? Kliknij! x
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!