TEMAT

Trzy darmowe miejsca na szkoleniach ATEX

Dla trzech pierwszych osób, które wyślą do mnie wiadomość poprzez LinkedIn mam trzy miejsca na szkoleniu ATEX, które odbędzie się 09.11 w Krakowie (szczegółowy temat, lokalizacja i pozostałe detale znajdują się na końcu wpisu).

Jest to nasz nowy format szkoleń pn. czwartki z bezpieczeństwem. W odróżnieniu od typowych szkoleń, nasi eksperci skupią się na dogłębnym omówieniu stosunkowo wąskiego tematu. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 15-ej i jest prowadzone w swobodnej atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań oraz dyskusji. Po około 3-4 godzinach (długość szkolenia zależy od zaangażowania uczestników) zapraszamy na wspólną kolację – koszt pokrywa organizator, dojazd we własnym zakresie.

W przededniu czwartku z bezpieczeństwem odbędzie się pełnowymiarowe szkolenie (www.hazex.eu/wydarzenia/szkolenie-atex-pyly-gazy-pary-08-11-17) – proszę dać znać jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem także w tym wydarzeniu. W odpowiedzi prześlę kod na -10%.

Poniżej wszystkie szczegóły nt. czwartku z bezpieczeństwem: – Termin: 09.11.17, godzina 15:00 – Temat: Awaryjne oświetlenie ewakuacyjne i zapasowe obiektów zagrożonych wybuchem  – Miejsce szkolenia: Balice k. Krakowa, ul. Spacerowa 5 – Miejsce kolacji: Skansen Smaków, Kryspinów k. Krakowa, 32-060 Liszki

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.