TEMAT

KONKURS: zobacz jak wybuchają pyły i wygraj pakiet piwny WPB

Poniżej przedstawiam film, który w zwolnionym tempie pokazuje wybuch pyłu cukru. Zbiornik, w którym doszło do wybuchu posiada szereg zabezpieczeń niwelujących skutki wybuchu do bezpiecznego poziomu: panele dekompresyjny, system tłumienia wybuchu, bezpłomieniowe odciążanie wybuchu. W przypadku prezentowanego wybuchu, tylko jeden z systemów był aktywny – czy wiecie który?

Dla dwóch pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie mam nagrodę w postacie pakietu piwnego WOLFF PREMIUM BEER (więcej na temat pakietu: www.grupa-wolff.eu/2017/09/wolff-premium-beer-iii). Odpowiedź należy przesłać do mnie poprzez LinkedIn (jeśli nie jesteś w mojej sieci zawodowej to śmiało wyślij mi zaproszenie). Film pochodzi z pokazów demonstracyjnych jakie wykonaliśmy w ramach organizowanej przez nas konferencji HAZEX nt. bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle (www.hazex.eu/konferencja).

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.