Ile dałbyś za 2-3 kilo szczęścia?

Zanim powiem o co chodzi z tym Niebieskim itd. mam konkretne pytanie. Poniżej widzisz ogromny, kilkukilogramowy blok ukraińskiej chałwy pierwszej klasy z kontrabandy. Ile byś dał by ją mieć???

Jak Cię znam łasuchu to pewnie sporo. Skąd to wiem? Telepatia… jak u Kaszpirowskiego 🙂 Nie znasz Kaszpirowskiego? Kliknij tutaj. Mocy mam więcej, ale nie o tym teraz… chcę Ci powiedzieć, że ten słodki bloczek, cukierki z Krakowa (z Wawelu bo skąd), a nawet szkolenie ATEX możesz mieć w 100% za darmo…. nieźle nie? Chcesz poznać szczegóły? Znajdziesz je poniżej 🙂

KONKURS

Chcesz zgarnąć tę chałwę? Albo pakę pomadek z Wawelu? Albo szkolenie ATEX? Zasady są proste. Napisz do mnie list… wystarczy jedno słowo, po prostu “chałwa”. Nie ukrywam jednak… jak włożysz w to serduszko i łezka mi się w oku zakręci, albo ryknę śmiechem, to… to ja to szanuję. Bardzo to szanuję. I Twoje szanse na nagrodę rosną. Do tego znajdź 3 z 6 moich podobizn jak ta poniżej. Gdzie ich szukać? Na tej zacnej stronie – klikaj i przewijaj, klikaj i przewijaj… aż znajdziesz. A jak nie znajdziesz to… też napisz. – Zobaczę co da się zrobić. Aha. Jak jednak znajdziesz, to wyślij adresy stron na, których siedzą te podobizny wraz z listem. Wykorzystaj do tego poniższy formularz.

Podsumowując, zobacz, co dla Ciebie mamy

20 x BLOK CHAŁWY PROSTO Z UKRAINY – ok 2-3 kg.

Solidny kawał przemyconej przez granicę przez Niebieskiego Mikołaja ukraińskiej chałwy słonecznikowej wyrabianej w tradycyjny sposób. Któż nie chce pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w liczeniu kalorii, szczególnie w okresie świątecznym? Szczególnie że chałwa to także bomba witaminowa. Dostarcza bogactwo witamin A, B, E, H oraz T.

10 x pakietów z pomadkami z Wawelu

Pomadki są z Wawelu, ale opakowanie jest nasze :). Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby zwrócić uwagę na globalny problem jakim jest marnotrawienie ogromnych ilości żywności. Połączenie słodyczy ze wspomnianym problemem na pierwszy rzut oka wydawać się może dziwne, ale sprawdzając różne statystyki uwzględniające najczęściej marnowane produkty nigdzie nie znaleźliśmy informacji właśnie o słodyczach – czyżby te nigdy nie marnowały się? 🙂

10 x darmowe jednodniowe szkolenie o tematyce ATEX

Jednym z ważniejszych obszarów działalności GRUPY WOLFF jest bezpieczeństwo wybuchowe. Jako lider w tym zakresie staramy się dzielić naszym doświadczeniem na licznych szkoleniach oraz konferencji HAZEX. Rocznie szkolimy około tysiąca osób. Kolejne 3,5 tys. osób bierze udział w naszym elektronicznym programie edukacyjnym. Dziś, wybierając tę nagrodę, możesz dołączyć do grona ekspertów z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle.

Tu ten list możesz wysłać

  Wybierz prezent, który chciałabym/chciałbym otrzymać:

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy

  E-mail firmowy

  Adres, który podaję do wysyłki prezentu:

  Ulica

  Miasto

  Kod pocztowy

  Podobizny Św. Mikołaja z logo GRUPY WOLFF znajdują się na stronach:

  Drogi Św. Mikołaju, na prezent zasłużyłem/am, ponieważ:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesyłki nagrody mikołajkowej oraz na udostępnianie drogą mailową artykułów oraz informacji pochodzących od GRUPY WOLFF.

  Kim jest Niebieski Mikołaj?

  Czy wiesz, że Święty Mikołaj na Ukrainie również przynosi prezenty, z tym że nie 6 a 19 grudnia?

  Kiedy 4 grudnia wielu z Was otrzymało od nas wiadomość o tym, że w tym roku zawiódł nas “Czerwony Przyjaciel”, ale udało nam się załatwić zastępstwo i zaangażowaliśmy “Niebieskiego Przyjaciela” i to jeszcze zza wschodniej granicy, to część z Was odpowiedziała nam, że są ciekawi, o co chodzi, ponieważ na ten moment skojarzenia mają tylko z “czasami słusznie minionymi”, czyli milicjantem lub Dziadkiem Mrozem. Nic bardziej mylnego 🙂

  Na Ukrainie, bo o tym kraju mowa, również odwiedza dzieci i zostawia im prezenty Święty Mikołaj. Robi to jednak 19 grudnia, kiedy to podobnie jak w Polsce 6 grudnia, świętuje On swoje imieniny. Co ciekawe, jest to Mikołaj – Biskup w niebieskim ornacie, a nie czerwona, dość otyła postać, która upowszechniła się na całym świecie dzięki reklamie Coca-Coli.

  Zwiedzanie siedziby Świętego Mikołaja z Ukrainy