TEMAT

Nasza firma stoi na talentach, które w centrum uwagi stawiają człowieka

Poniższy tekst opublikowałem jako post na portalu LinkedIn.

Zobacz cały post.

Jeden prezes zapytał:

– Co będzie jeśli zapewnię moim ludziom drogie szkolenia, a oni po jakimś czasie odejdą?

Na co mądry człowiek odpowiedział:

– Pomyśl lepiej co będzie jeśli im nie zapewnisz możliwości rozwoju i oni zostaną.

 

Bardzo, bardzo dawno temu sam pewnie miałbym obawy jak ten prezes. To jednak ślepa uliczka, w którą absolutnie nie chcemy zmierzać.

 

W GRUPIE WOLFF stawiamy na rozwój. Wierzę, że inwestowanie w umiejętności i talenty naszych ludzi, to nie tylko klucz do sukcesu firmy, ale także ich osobistego zadowolenia z życia 💪 – piękna sprawa.

Właśnie dlatego uruchomiliśmy projekt rozwojowy, który ma na celu identyfikację talentów i naturalnych predyspozycji naszych pracowników, oparty na teorii wypracowanej przez Instytut Gallupa. Jestem osobiście niezwykle zaskoczony, jak to badanie może wiele powiedzieć o człowieku i pomóc mu odkryć jego super moce, ale i cienie, nad którymi warto pracować.

Okazało się, że nasza firma stoi na talentach, które w centrum uwagi stawiają człowieka 💪 Nie zaskoczyło mnie to, ale przyznam, że bardzo dobrze się z tym czuję 🙂

Jestem przekonany, że świadomość własnych mocnych stron oraz wiedza o naturalnych predyspozycjach współpracowników pozwoli nam lepiej przypisywać odpowiedzialność i zadania, budować mocne zespoły i prawdziwie dobrą, efektywną komunikację między działami.

W ramach projektu przeprowadziliśmy już analizy i spotkania poświęcone omówieniu talentów dla Zarządu, Dyrektorów, Kierowników, Ekspertów oraz warsztaty dla kadry kierowniczej. Teraz nadszedł czas na kolejny etap – warsztaty dla poszczególnych zespołów.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.