Magazyn i portal dla inżynierów i menadżerów branży przemysłowej

Od wielu lat borykaliśmy się z problemem znalezienia wydawnictwa, które spełni nasze wysokie wymagania. Dlatego postanowiliśmy sami stworzyć czasopismo branżowe. W ten sposób początek 2014 roku zaowocował powstaniem Expressu Przemysłowego. Od początku chcieliśmy kreować czasopismo, które będzie inspirować, pobudzać do działania, a przede wszystkim pokazywać, że Polak potrafi. I choć trzonem naszego magazynu są tematy związane stricte z przemysłem, to staramy się nie zamykać wyłącznie na ten obszar. Nasza idea doskonale się sprawdziła. Dzisiaj wiemy, że Express czyta się z przyjemnością. Rok 2017 otworzył przed nami nowe horyzonty. Postanowiliśmy poczynić milowy krok, który sprawił, że Express Przemysłowy jest dostępny w wybranych salonach Empik w całej Polsce.

Czasopismo

Express Przemysłowy to wydawany raz na kwartał magazyn dla ludzi, których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Łączy poważne treści techniczne z materiałami gospodarczymi i biznesowymi, które dają Czytelnikowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy.

Portal

 Idąc za ciosem, stworzyliśmy portal internetowy www.ex-p.pl, na którym udostępniamy publikacje z obszaru gospodarki, biznesu, nauki, nowinek technologicznych oraz przemysłu. Znajdziesz tam również informacje o wydarzeniach branżowych.

OSTATNIE WYDANIA

Branżowe czasopismo nie musi być monotonne – sprawdź, co nas wyróżnia

Wiedza ekspercka, którą dzielą się praktycy od lat zajmujący się wieloma obszarami związanymi z szeroko rozumianą branżą przemysłową.

Wysokiej jakości artykuły, wywiady, informacje gospodarcze, teksty popularnonaukowe
i ciekawostki ze świata technologii i biznesu.

Dział POLSKI PRZEMYSŁ z licznymi wypowiedziami uznanych ekspertów,
w tym władz największych spółek
w Polsce.

Cykle INNOWACYJNA POLSKA oraz NAUKA W POLSCE prezentujące najnowsze osiągnięcia polskich naukowców
i rodzimych firm.

Zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, BHP, ochrony środowiska oraz aspektów prawnych w branży przemysłowej.

Wyróżniająca się oprawa graficzna zachęcająca do zapoznania się
z zamieszczonymi
w czasopiśmie materiałami.

Czytelnika nie można zniewalać, czytelnika się urzeka

maja-mlodzinska-symetria-pr

Maja Młodzińska
PR Manager, Symetria PR

„Lubimy pracować z redakcją Expressu Przemysłowego. Tworzy ją zespół ludzi, który dokładnie wie, czego potrzebują ich czytelnicy. Co więcej, magazyn zdecydowanie wyróżnia się na rynku grafiką i ciekawym, przejrzystym layoutem. Cenimy to my, jak i nasi klienci.”

artur-bula-novacura

Artur Buła
Managing Director, Novacura Poland

„Podoba nam się szeroka tematyka magazynu. To bardzo ważne, żeby promować w Polsce wiedzę z zakresu zarządzania, analityki, optymalizacji czy planowania.”

tomasz-lempinski-timate

Tomasz Łempiński
CTO, TIMATE

„Jako że elektronika i Internet Rzeczy będą coraz ważniejsze także w branży przemysłowej, bardzo cieszy nas nowoczesne myślenie redakcji, której nie trzeba do tego przekonywać i chętnie pisze o nowinkach technologicznych.”

Tomasz Bajda AGH

dr hab. inż. Tomasz Bajda
prof. Akademii Górniczo-Hutniczej

„(…) Artykuły zamieszczane w Expressie Przemysłowym wzbogacają moją wiedzę naukową o praktyczne nowinki z zakresu moich zainteresowań. Wiedza, jaką zaczerpnąłem z jednego z artykułów, przyczyniła się w znacznym stopniu do pozyskania finansowania prestiżowego grantu badawczo-rozwojowego. Szkoda, że Express Przemysłowy to tylko kwartalnik (…)”

 

POZNAJ POZOSTAŁE OPINIE

Do grona czytelników magazynu należą przedstawiciele największych przedsiębiorstw
z sektora przemysłowego – dołącz do nich

PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY

PRZEMYSŁ CHEMICZNY

PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

PRZEMYSŁ
DRZEWNY

POZOSTAŁE
BRANŻE

PRZYKŁADOWE ARTYKUŁY

Masz pytanie związane z czasopismem? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych pochodzących od GRUPY WOLFF będącej wydawcą czasopisma i portalu Express Przemysłowy (www.ex-p.pl).