Przepływowe podgrzewacze cieczy

Zapewniamy obliczenia i dobór przepływowych podgrzewaczy cieczy przeznaczonych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem (strefa 1, 2 oraz 21, 22). Podgrzewacze zbudowane są w oparciu o grzałki elektryczne o rożnej mocy, która może być regulowana poprzez termostat. W ofercie posiadamy urządzenia dla mediów korozyjnych oraz niekorozyjnych, które równią się materiałami konstrukcyjnymi.

Przemysłowy podgrzewacz przepływowy EX
Grupa WOLFF
AGATA SŁABOSZEWSKA - jestem do Twojej dyspozycji
+48 73* *** ***   - pokaż numer
 a.sla***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij! x
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!

Przemysłowy podgrzewacz przepływowy | ATEX – strefa gazowa / pyłowa | Typ Ex-D

Przemysłowy podgrzewacz przepływowy typu Ex d jest odpowiedni do podgrzewania wszystkich płynów procesowych, które nie powodują korozji materiałów konstrukcyjnych, zapewniając czystą i wydajną metodę ogrzewania medium dla przepływu płynnego. Przemysłowy podgrzewacz przepływowy w obudowie ognioszczelnej Typu Ex d jest certyfikowany do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem, gdzie atmosfera jest klasyfikowana jako grupa gazowa Strefy 1 lub 2 (IIA, IIB, IIC), lub grupa pyłowa Strefy 21 lub 22 (IIIA, IIIB, IIIC) .

Zobacz więcej

Podgrzewacz przepływowy | ATEX – strefa gazowa / pyłowa | Typ FP-MLH

Podgrzewacz przepływowy typu FP-MLH to mini grzejnik liniowy w obudowie ognioszczelnej. Składa się on z grzałki śrubowej lub kołnierzowej zanurzeniowej, zamontowanej w izolowanym termicznie naczyniu grzewczym. Podgrzewacz przepływowy został zaprojektowany w celu wydajnego przesyłania ciepła do przepływającego medium (cieczy, powietrza lub gazu).

Zobacz więcej

Najważniejsze zalety przepływowych podgrzewaczy cieczy

 • wykonanie zgodne z dyrektywą ATEX
 • kompaktowa konstrukcja
 • bezobsługowe działanie
 • możliwość współpracy z termostatem
 • dostępność wymiennych elementów
 • wykonanie odporne na korozję
 • szybki montaż
 • wysoka jakość wykonania
 • wysoka moc grzewcza

Podgrzewacze mediów ciekłych mogą być stosowane dla mediów palnych i wybuchowych. Urządzenia posiadają certyfikat ATEX. Wykonanie urządzenia dostosowywane jest do warunków pracy oraz właściwości ogrzewanego medium. Dzięki temu gwarantujemy dużą odporność korozyjną oraz wysoką efektywność grzania.

Sercem podgrzewacza jest grzałka elektryczna zabudowana w izolowanym zbiorniku poprzez który przepływa podgrzewana ciecz. Grzałka może współpracować z termostatem, co umożliwia precyzyjną regulację temperatury.

Sprawdź nasze ostatnie realizacje

Kompleksowa realizacja inwestycji

W zależności od potrzeb dostarczamy jedynie urządzenia grzewcze lub też wykonujemy kompleksowe prace związane z doborem grzejnika dla danego pomieszczenia lub obliczeniami dla grzałek mediów, tak aby zapewnić wymaganą temperaturę. Ponadto zapewniamy wykonanie montażu mechanicznego i elektrycznego w sposób bezpieczny, co jest szczególnie ważne w przypadkach, gdy urządzenia mają pracować w strefach zagrożenia wybuchem.

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego

Wiedza na temat zagrożenia wybuchem jest równie ważna jak same zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Z tego względu zapewniamy otwarte oraz zamknięte szkolenia z tego obszaru, zapewniając Ci tym samym kompleksowe wsparcie. Więcej szczegółów na temat programu szkoleń, jak również terminów i lokalizacji dostępne są na w zakładce „Szkolenia” naszej stronie www.hazex.eu.

W razie pytań skontaktuj się ze mną

Grupa WOLFF
AGATA SŁABOSZEWSKA - jestem do Twojej dyspozycji
+48 73* *** ***   - pokaż numer
 a.sla***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij! x
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!

  Temat wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  E-mail firmowy (wymagane)

  Telefon firmowy (wymagane)

  Treść wiadomości