Przepływowe podgrzewacze cieczy

Zapewniamy obliczenia i dobór przepływowych podgrzewaczy cieczy przeznaczonych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem (strefa 1, 2 oraz 21, 22). Podgrzewacze zbudowane są w oparciu o grzałki elektryczne o rożnej mocy, która może być regulowana poprzez termostat. W ofercie posiadamy urządzenia dla mediów korozyjnych oraz niekorozyjnych, które równią się materiałami konstrukcyjnymi.

Przemysłowy podgrzewacz przepływowy EX
Grupa WOLFF
KRZYSZTOF ZABIEŁŁO- jestem do Twojej dyspozycji

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Przemysłowy podgrzewacz przepływowy | ATEX – strefa gazowa / pyłowa | Typ Ex-D

  Przemysłowy podgrzewacz przepływowy typu Ex d jest odpowiedni do podgrzewania wszystkich płynów procesowych, które nie powodują korozji materiałów konstrukcyjnych, zapewniając czystą i wydajną metodę ogrzewania medium dla przepływu płynnego. Przemysłowy podgrzewacz przepływowy w obudowie ognioszczelnej Typu Ex d jest certyfikowany do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem, gdzie atmosfera jest klasyfikowana jako grupa gazowa Strefy 1 lub 2 (IIA, IIB, IIC), lub grupa pyłowa Strefy 21 lub 22 (IIIA, IIIB, IIIC) .

  Zobacz więcej

  Podgrzewacz przepływowy | ATEX – strefa gazowa / pyłowa | Typ FP-MLH

  Podgrzewacz przepływowy typu FP-MLH to mini grzejnik liniowy w obudowie ognioszczelnej. Składa się on z grzałki śrubowej lub kołnierzowej zanurzeniowej, zamontowanej w izolowanym termicznie naczyniu grzewczym. Podgrzewacz przepływowy został zaprojektowany w celu wydajnego przesyłania ciepła do przepływającego medium (cieczy, powietrza lub gazu).

  Zobacz więcej

  Najważniejsze zalety przepływowych podgrzewaczy cieczy

  • wykonanie zgodne z dyrektywą ATEX
  • kompaktowa konstrukcja
  • bezobsługowe działanie
  • możliwość współpracy z termostatem
  • dostępność wymiennych elementów
  • wykonanie odporne na korozję
  • szybki montaż
  • wysoka jakość wykonania
  • wysoka moc grzewcza

  Podgrzewacze mediów ciekłych mogą być stosowane dla mediów palnych i wybuchowych. Urządzenia posiadają certyfikat ATEX. Wykonanie urządzenia dostosowywane jest do warunków pracy oraz właściwości ogrzewanego medium. Dzięki temu gwarantujemy dużą odporność korozyjną oraz wysoką efektywność grzania.

  Sercem podgrzewacza jest grzałka elektryczna zabudowana w izolowanym zbiorniku poprzez który przepływa podgrzewana ciecz. Grzałka może współpracować z termostatem, co umożliwia precyzyjną regulację temperatury.

  Sprawdź nasze ostatnie realizacje

  Kompleksowa realizacja inwestycji

  W zależności od potrzeb dostarczamy jedynie urządzenia grzewcze lub też wykonujemy kompleksowe prace związane z doborem grzejnika dla danego pomieszczenia lub obliczeniami dla grzałek mediów, tak aby zapewnić wymaganą temperaturę. Ponadto zapewniamy wykonanie montażu mechanicznego i elektrycznego w sposób bezpieczny, co jest szczególnie ważne w przypadkach, gdy urządzenia mają pracować w strefach zagrożenia wybuchem.

  Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego

  Wiedza na temat zagrożenia wybuchem jest równie ważna jak same zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Z tego względu zapewniamy otwarte oraz zamknięte szkolenia z tego obszaru, zapewniając Ci tym samym kompleksowe wsparcie. Więcej szczegółów na temat programu szkoleń, jak również terminów i lokalizacji dostępne są na w zakładce „Szkolenia” naszej stronie www.hazex.eu.

  W razie pytań skontaktuj się ze mną

  Grupa WOLFF
  KRZYSZTOF ZABIEŁŁO- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

    Temat wiadomości

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    E-mail firmowy (wymagane)

    Telefon firmowy (wymagane)

    Treść wiadomości