Latarka ATEX LED

Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis
  Latarka TX 40 ATEX LED

  Latarki ATEX LED TX/CX 40 to doskonały, wielofunkcyjny system oświetlenia przeznaczony do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem. Dzięki udoskonalonym parametrom, ograniczonym wymaganiom w zakresie konserwacji oraz specjalnej funkcji oświetlenia awaryjnego, system ten idealnie nadaje się do pracy w niemal każdym wymagającym środowisku i obszarach niebezpiecznych.

  Ładowarka i latarka są stale monitorowane, a wszelkie awarie są sygnalizowane za pomocą diody LED. Inteligentna procedura łagodnego ładowania gwarantuje długą żywotność akumulatorów. Pomimo niskiego zapotrzebowania na energię, diody LED zapewniają bardzo wysokie natężenie oświetlenia. W powiązaniu z soczewką 4° i odbłyśnikiem 3W dioda LED generuje jasny i jednolity strumień świetlny o mocy 200 lumenów, co zapewnia optymalne oświetlenie obszaru roboczego.

  Latarka ładowana jest bezstykowo przy wykorzystaniu zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Rozwiązanie to pozwoliło wyeliminować problemy z korozją styków i mechanicznym uszkodzeniem gniazda ładowania. Ponadto, technologia ta, pozwala użytkować ładowarkę w strefie 1, a latarkę w strefie 0. W przypadku awarii zasilania ładowarki lub źródła światła, funkcja oświetlenia awaryjnego informuje nas o ich uszkodzeniu, automatycznie włączając latarkę znajdującą się w ładowarce – niezależnie od pozycji przełącznika. Opcjonalny punkt mocowania latarki w ładowarce zapewnia, że latarka zawsze znajduje się w prawidłowym położeniu.

  • Dla Stref 0, 1 i 2
  • Cykl pracy około 5 godzin
  • Wysoko wydajne 3 W diody LED
  • Bezobsługowy akumulator do wielokrotnego ładowania
  • Funkcja trybu awaryjnego
  • Ładowarka indukcyjna do stosowania w strefie 1
  • Zabezpieczenie przed całkowitym rozładowaniem
  • Wysoki stopień ochrony IP 67
  • Automatyczny test funkcyjny źródła światła i ładowarki
  • Ładowarka CX 40
  • Stała nieruchoma oprawa TX 40
  • Latarka TX 40

  Sprawdź przykłady dostępnych rozwiązań

  Projektowanie oświetlenia przemysłowego

  Specjalizujemy się w oświetleniu przemysłowym ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, w których występuje: zapylenie, korozyjna atmosfera, zagrożenie wybuchem i pożarem.

  AB 05 Ex Oprawy oświetleniowe do montażu natynkowego EX ATEX

  Oprawy natynkowe, zwieszane, projektory i naświetlacze

  Stosowane głównie w obszarach zagrożonych wybuchem, w instalacjach lądowych i morskich, w budynkach magazynowych, halach produkcyjnych oraz obiektach przemysłu chemicznego.

  Liniowe oprawy oświetleniowe w wykonaniu Ex

  Zbudowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o doskonałych właściwościach mechanicznych oraz o dużej odporności na związki chemiczne.

  NFMV LED - reflektory oświetleniowe led EX ATEX

  Oświetlenie
  LED ATEX

  Najprostsze i najtańsze rozwiązanie, które
  można zamontować w kanałach i rurociągach.

  Oświetlenie przemysłowe (bez Ex)

  Idealne rozwiązanie dla dużych przestrzeni, pomieszczeń o wysokich sufitach i obiektów wymagających dobrego oświetlenia.

  Skonfiguruj własne rozwiązanie.

  Darmowa konsultacja

  Odpowiem na Twoje pytania odnośnie opraw oświetleniowych w wykonaniu przeciwwybuchowym. Pomogę dobrać odpowiednie produkty. Zajmuję się także elektrotechniką przemysłową w wykonaniu Ex. Aby skorzystać z darmowej i w 100% niezobowiązującej konsultacji wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Obok formularza wypisałam też przykłady pytań, które były już do nas kierowane.

  Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
  JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

   Projekt

   Projekt
   Dostawa

   Dostawa
   Montaz

   Montaż
   Uruchomienie

   Uruchomienie
   Serwis

   Serwis

   Przykładowe pytania

   Oświetlenie:
   • Czy w przypadku konieczności zapewnienia dwóch niezależnych źródeł energii elektrycznej baterię centralną należy podpiąć do dwóch źródeł energii, czy wystarczy do jednego?
   • Czy oświetlenie awaryjne ma oświetlać tak jak oświetlenie ewakuacyjne, czyli drogi i niezbędny sprzęt, czy ma mieć zakres oświetlania taki sam jak oświetlenie podstawowe?
   Elektrotechnika
   • Czy w pomieszczeniach, w których są strefy zagrożenia wybuchem elektrotechnika przemysłowa musi być w wykonaniu EX
   • Czy jeśli dotychczas miałem rozdzielnicę w obudowie Ex d, muszę ją wymienić na taką samą, czy mogę zastosować np. obudowę Ex e?

   Darmowa konsultacja