eLLB – oprawy świetlówkowe do montażu w sufitach podwieszanych EX ATEX

Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis
  eLLB 20036/36 oprawa świetlówkowa Ex ATEX

  Oprawa świetlówkowa eLLB 20 spełnia zasadnicze wymagania Dyrektywy ATEX (94/9/WE). Konstrukcja oprawy pozwala na montaż w sufitach podwieszanych. Sprawdza się szczególnie dobrze w pomieszczeniach sterylnych o gładkich powierzchniach. Stosowana jest najczęściej w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym oraz w malarniach i komorach natryskowych. Oprawa posiada białą powłokę stalową z integralnie tłoczoną ramą pokrywy lub (opcjonalnie) politurę ze stali nierdzewnej.

  Specjalne elementy montażowe, umożliwiające łatwy montaż w sufitach o grubości od 25 do 90 mm. Oprawa może być przymocowana natynkowo do sufitu dzięki dwóm gwintowanym otworom M8. Zawiasowa i bez ramowa płaszczyzna wykonana ze szkła zbrojonego o grubości 6 mm zamocowana jest na śrubach z obejmą i posiada wewnętrzne zawiasy. Uszczelnienie wykonane jest z odpornego na temperaturę silikonu.

  Nowoczesny statecznik elektroniczny EVG 09 umożliwia bezpieczną i oszczędną pracę dwupinowych świetlówek G13, które pod koniec okresu swojej żywotności są monitorowane i bezpiecznie wyłączane. Szeroki zakres napięcia zasilającego pozwala na użytkowanie oprawy na całym świecie. Dzięki dwustronnej blokadzie z 10, 20 lub 24 zatrzaskami, przy montażu oprawy nie trzeba zwracać uwagi na to, która strona jest właściwa. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa chroni użytkownika gdy pokrywa oprawy jest otwarta. Odcina zasilanie od wszystkich przewodzących części, które mogą stać się zagrożeniem dla pracowników wykonujących prace konserwacyjne i eksploatacyjne.

  Opcjonalny moduł CG-S stanowi optymalne rozwiązanie do indywidualnego monitorowania opraw oświetleniowych połączonych z systemami zasilania awaryjnego.

  • Dwukanałowy statecznik EVG
  • Specjalnie zaprojektowana dla pomieszczeń sterylnych
  • Opcjonalnie z warstwą stali powlekanej lub nierdzewnej
  • Blokada bezpieczeństwa ze zintegrowanym rozłącznikiem
  • Wysoki stopień ochrony IP66
  • Możliwość podłączenia do Systemu Oświetlenia Awaryjnego
  • eLLB 20018/18
  • eLLB 20036/36
  • eLLB 20058/58
  • eLLB 20418
  • eLLB 20436

  Sprawdź przykłady dostępnych rozwiązań

  Projektowanie oświetlenia przemysłowego

  Specjalizujemy się w oświetleniu przemysłowym ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, w których występuje: zapylenie, korozyjna atmosfera, zagrożenie wybuchem i pożarem.

  AB 05 Ex Oprawy oświetleniowe do montażu natynkowego EX ATEX

  Oprawy natynkowe, zwieszane, projektory i naświetlacze

  Stosowane głównie w obszarach zagrożonych wybuchem, w instalacjach lądowych i morskich, w budynkach magazynowych, halach produkcyjnych oraz obiektach przemysłu chemicznego.

  Liniowe oprawy oświetleniowe w wykonaniu Ex

  Zbudowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o doskonałych właściwościach mechanicznych oraz o dużej odporności na związki chemiczne.

  NFMV LED - reflektory oświetleniowe led EX ATEX

  Oświetlenie
  LED ATEX

  Najprostsze i najtańsze rozwiązanie, które
  można zamontować w kanałach i rurociągach.

  Oświetlenie przemysłowe (bez Ex)

  Idealne rozwiązanie dla dużych przestrzeni, pomieszczeń o wysokich sufitach i obiektów wymagających dobrego oświetlenia.

  Skonfiguruj własne rozwiązanie.

  Darmowa konsultacja

  Odpowiem na Twoje pytania odnośnie opraw oświetleniowych w wykonaniu przeciwwybuchowym. Pomogę dobrać odpowiednie produkty. Zajmuję się także elektrotechniką przemysłową w wykonaniu Ex. Aby skorzystać z darmowej i w 100% niezobowiązującej konsultacji wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Obok formularza wypisałam też przykłady pytań, które były już do nas kierowane.

  Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
  JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

   Projekt

   Projekt
   Dostawa

   Dostawa
   Montaz

   Montaż
   Uruchomienie

   Uruchomienie
   Serwis

   Serwis

   Przykładowe pytania

   Oświetlenie:
   • Czy w przypadku konieczności zapewnienia dwóch niezależnych źródeł energii elektrycznej baterię centralną należy podpiąć do dwóch źródeł energii, czy wystarczy do jednego?
   • Czy oświetlenie awaryjne ma oświetlać tak jak oświetlenie ewakuacyjne, czyli drogi i niezbędny sprzęt, czy ma mieć zakres oświetlania taki sam jak oświetlenie podstawowe?
   Elektrotechnika
   • Czy w pomieszczeniach, w których są strefy zagrożenia wybuchem elektrotechnika przemysłowa musi być w wykonaniu EX
   • Czy jeśli dotychczas miałem rozdzielnicę w obudowie Ex d, muszę ją wymienić na taką samą, czy mogę zastosować np. obudowę Ex e?

   Darmowa konsultacja