Płytki bezpieczeństwa dla instalacji do produkcji tytoniu

Grupa WOLFF ANNA DRABIK
ANNA DRABIK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt

  Dostawa

  Dostawa

  Montaz

  Montaż

  Uruchomienie

  Uruchomienie

  Serwis

  Serwis

  GRUPA WOLFF zrealizowała dostawę płytek bezpieczeństwa (tzw. membrany rozrywne) dla polskiego oddziału wiodącego producenta wyrobów tytoniowych. Płytki będą zabezpieczać instalację produkcyjną firmy przed nadmiernym wzrostem ciśnienia, które może doprowadzić do zniszczenia jej układów.

  Element rozrywny membrany wykonany z austenitycznej stali kwasoodpornej typu 1.4401 został zaprojektowany w taki sposób, aby uległ otwarciu, gdy ciśnienie w instalacji osiągnie wartość 10,0 bar g (dokładność -0% +10%) w temperaturze 22oC.

  Dostarczone płytki bezpieczeństwa są produkowane i testowane zgodnie z dyrektywą PED 97/23/EC dla urządzeń ciśnieniowych na ściśle określone przez klienta parametry działania.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić